ראש העין: מחבלת דקרה ונוטרלה (וידאו)

לאחר הפוגה של שקט יחסי הטרור חוזר: לפני זמן קצר התקבל דיווח על דקירה בראש העין,מהמקום מפונית פצועה בת 28 במצב קל,המחבלת נוטרלה ונעצרה. { הטרור חוזר}

לפני זמן קצר התקבל דיווח על פיגוע דקירה שאירע באזור התעשייה "אפק" הנמצא בין ראש העין לכפר קאסם.

הדוקרת נוטרלה על ידי כוחות הביטחון וחקירת האירוע החלה.

הפצועה טופלה בשטח על ידי צותתי מד"א כשהיא סובלת מדקירה בידה.

באדיבות רשת

חקירה ראשונית של האירוע עולה כי מאבטח באזור התעשייה הבחין במחבלת והשתלט עליה ללא ירי. לאחר חיפוש נמצאה סכין בידה של החשודה ולאחר מכן התגלתה סכין נוספת בתיק שנשאה. ישראל ודורית שהיו בזירה סיפרו כי הבחינו בשתי נשים נאבקות ובתחילה חשבו כי מדובר בריב רגיל. "פתאום ראינו שאחת מחזיקה סכין והשניה מנסה להתגונן עם התיק שלה", תיארו השניים.

"אז אנשים התחילו לצעוק 'זו מחבלת!'. מישהו ניסה לדרוס אותה עם הרכב ואחרים זרקו עליה אבנים אבל היא נראתה אחוזת טירוף וכל הזמן צעקה 'אני אהרוג אתכם'. היא המשיכה להניף את הסכין באוויר עד שבעטתי בה ויחד עם עוברי אורח נוספים הצלחנו להשתלט עליה עד שהגיעה המשטרה", הוסיף ישראל.

"כשהגעתי למקום כוחות הביטחון הובילו את הפצועה לאמבולנס כשהיא בהכרה מלאה וסובלת מפצע דקירה בגפיים", סיפר חובש בכיר במד"א אלי פכטר שטיפל בפצועה. "מיד הענקתי לה טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישה ועצירת דימום ופיניתי אותה במהירות לבית החולים בלינסון כשמצבה מוגדר קל ויציב."

"שמענו המון ניידות ומשטרות, זה היה ממש מבהיל", תאר עד ראייה שעובד במקום. "ואז מישהו צעק שיש פיגוע ושיש מחבלת שהתחילה לדקור. בהתחלה חשבנו שהיא עוד מסובבת אז אמרו לנו להישאר בתוך הבניין, אבל אחר כך מישהו דיווח שהיא נוטרלה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.