דרוקר משיב מלחמה: "אתבע את ביבי"

בעקבות התגובה של ראש הממשלה לתחקיר הוילה ויאיר נתניהו, העיתונאי רביב דרוקר, שוקל לתבוע דיבה את ראש הממשלה בנימין נתניהו. { יאיר והווילה }

בעקבות התגובה של ראש הממשלה לתחקיר הוילה ויאיר נתניהו, העיתונאי רביב דרוקר, שוקל לתבוע דיבה את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

דרוקר שוקל לתבוע את נתניהו בעקבות פרסומים של נתניהו נגדו, בדף הפייסבוק של נתניהו והן בתגובה שהעביר אתמול נתניהו לערוץ 10.

"אולי אני תמים אבל אני דורש מנתניהו לתקן את הטעויות העובדתיות במכתב שלו ולהתנצל עליהן", אמר דרוקר בראיון בגלי צה"ל.

דרוקר התייחס בין השאר להאשמות של נתניהו כאילו לדרוקר יש השפעה במשרד מבקר המדינה. "הוא יודע שאני לא מדבר עם מבקר המדינה שנים, כי כבר כתבתי לו את זה, ושלא מיניתי שום חבר ילדות לשום תפקיד ושאני לא בוחש במשרד המבקר.

 

הכתב הפוליטי של ערוץ 10, רביב דרוקר ממשיך לעסוק באובססיביות כנגד ראש הממשלה- והערב הוא חושף כי על הקשר בין  המיליארדר האוסטרלי המקורב לנתניהו שביקש לאחרונה תושבת קבע בישראל.

ג'יימס פקר, הוא מקורבו של נתניהו, הוא  נחשב לאחד האנשים העשירים בעולם. לפני כמה שנים הוא הגיע לישראל, ורכש בית בקיסריה, שנמצא בשכנות לביתה של משפחת נתניהו.

פקר משתמש בדירה במלון הדירות רויאל ביץ', קרוב לחוף הים בתל אביב, על פי ערוץ 10 פקר איפשר במשך שבועות ליאיר נתניהו לשהות במלון

תחקירן חדשות 10 שמע מה מספרים האנשים של מלון הדירות. וציין את רמת האבטחה  הגבוה של הילדים של נתניהו, בין היתר בגלל האבטחה לכל אחד מהילדים יש מכונית ממשלתית כל יום, כל היום וכמובן נהג במימון ממשלתי מסיע אותם.

על פי הדיווח בערוץ 10 ,כשיאיר נתניהו לן בדירה של פקר, הממשלה נאלצה לשכור במשך שבועות חדר המלון הסמוך, עבור המאבטחים שלו.

צפו בתחקיר המלא

פרסום ראשון של רביב דרוקר: המיליארדר האוסטרלי, יאיר נתניהו ודירת היוקרה. לפרטים המלאים >> http://bit.ly/2g8g9Vs

פורסם על ידי ‏החדשות 13‏ ב- יום שני, 14 בנובמבר 2016

ומה  טובת הנאה של פקר? לפני כמה חודשים התקיימה בלשכת שר הפנים פגישה בין עורך הדין יעקב ויינרוט, פרקליטו של פקר, עם שר הפנים אריה דרעי. ויינרוט ביקש לעשות שימוש בסמכותו כשר פנים כדי לתת לפקר, שאינו יהודי, מעמד של תושבות קבע בישראל.

ויינרוט, משמש מעת לעת גם כעורך דינו של ראש הממשלה נתניהו, אמר לערוץ 10 שנתניהו לא דיבר אתו מלה בנושא. לפי בירור שלנו במשרד הפנים, פקר לא זכה בינתיים למעמד הזה.

מראש ממשלה נמסר בתגובה לערוץ 10: מזעזע לראות לאילו תהומות של שפל מוסרי הידרדר ה"עיתונאי" רביב דרוקר. מרדיפה אובססיבית וחולנית אחר ראש הממשלה ורעייתו, דרוקר עובר כעת להשמיץ את בנם הסטודנט ובנם החייל הקרבי.

אנו משערים שהסיבה לעלייה בדרגת הרפש של דרוקר נובעת מהפוסט בפייסבוק של ראש הממשלה, שהיפנה לכתבת תחקיר על דרוקר מאת משה איפרגן באתר ״מידה״. התחקיר חשף את בחישותיו של דרוקר במשרד מבקר המדינה, כולל לחץ ושיחות טלפון שלו עם המבקר באופן חסר תקדים, וכן מינוי חבר הילדות של דרוקר שהקים עמו את ה״תנועה לחופש המידע על נתניהו״ ליועץ המשפטי של משרד המבקר.

כן חשף התחקיר את המימון האדיר שקיבל גוף זה של דרוקר מהקרן החדשה לישראל ומן האיחוד האירופי. יאיר הוא סטודנט ואזרח פרטי ואינו חייב לִדרוקר דין וחשבון על שאלותיו, אך מכיוון שדרוקר הציג בפנינו כל כך הרבה עיוותים ושׁקרִים שנועדו ליצור מצג שווא, נציין לִפנִים מִשורת הדין: מר פקר הוא חבר המשפחה. יאיר הוא סטודנט באוניברסיטה העברית וגר בירושלים. יש לו הזכות להתארח אצל חברים ואצל חברי משפחה מחוץ לעיר מעת לעת (ולא חודש ימים כפי שנטען באופן שקרי), בדיוק כפי שדרוקר מתארח אצל חברים ואצל חברי משפחה מעת לעת כאשר הוא מחוץ לתל אביב״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.