דריכות: הגראי"ל צפוי להשתתף בועידת 'דגל'

דריכות שיא בקרב אלפי נציגי, ראשי, עסקני, פעילי ואוהדי 'דגל התורה' לקראת הועידה ההיסטורית של המפלגה בהשתתפות מרנן ורבנן, ראשי התנועה, חברי הכנסת ונציגי הציבור {סיקור}

דריכות שיא בקרב אלפי נציגי, ראשי, עסקני, פעילי ואוהדי 'דגל התורה' לקראת הועידה ההיסטורית של המפלגה בהשתתפות מרנן ורבנן, ראשי התנועה, חברי הכנסת ונציגי הציבור.

היום החגיגי יחל בצהרי יום שלישי כ"ו אדר ב' אז ייכנסו בזה אחר זה נציגי ופעילי התנועה למלון ציפורי שבקיבוץ חפץ חיים אשר נרשמו מראש, הועידה תימשך בהרצאות עיון פאנלים, ושיאה בועידה המרכזית עם חברי מועצת גדולי התורה ובראשם מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א שיבואו במיוחד למעמד.

לדברי המארגנים, "ועידה שכזו מתקיימת אחת לכמה שנים כמפגן לחיזוק הנציגים ולשלוחי הציבור". מתנועת 'דגל התורה' נמסר לכתב 'קוקר' כי בימים האחרונים ישנה עירנות גוברת בכמות הנרשמים גם לפאנלים וגם לשהות בכל ימי הועידה.

הצהריים נכנסו ראשי 'דגל התורה' ח"כ משה גפני, ח"כ אורי מקלב ומזכ"ל 'דגל התורה' יעקב אשר להזמין את מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן לועידה. ראש הישיבה צפוי אף להגיע למעמד באם כוחותיו יאפשרו לו.

ההזמנה שנשלחה לח"כ לשעבר הרב שלמה לורנץ ז"ל לועידת 'דגל התורה' בשנת תש"ן
ההזמנה שנשלחה לח"כ לשעבר הרב שלמה לורנץ ז"ל לועידת 'דגל התורה' בשנת תש"ן

נציג בכיר ב'דגל התורה' שיתף את תחושותיו עם 'קוקר' "כאחד שהשתתף בועידה הקודמת, ההשתתפות בועידה ממלאת את הנציגים באנרגיה לשנה הקרובה" הוא מעיד כי מדובר בחוויה מדהימה, "נספוג כוחות חדשים לפעילותנו למען הציבור".

אם תשאלו כיום את ותיקי התנועה, הרי שרובם ככולם זוכרים היטב מה היה בכל ועידה, מי דיבר והיכן, אלו מושבים היו ובמה הם עסקו, ובעיקר – אלו החלטות מעשיות התקבלו באותם מושבים ובאותן ועידות, ובעיקר את הרוח הגדולה שנשאה את ניחוח ההתלכדות המאחדת.

הוועידה הארצית הקודמת של דגל התורה התקיימה במלון "עדן אין" בזכרון יעקב, במעמד מועצת גדולי התורה וכ-300 עסקני המפלגה מכל רחבי הארץ. כזכור, השיא בוועידה הקודמת היה בעת כניסתו לאולם של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן אז הקהל נעמד על רגליו וקידם אותו בשירה אדירה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.