דרישה: למנוע עליה לקברו של ברוך גולדשטיין

לאחר הגשת כתבי אישום נגד החשודים ברצח בני משפחת דוואבשא בכפר דומא, דורשת ח"כ קסניה סבטלובה למנוע עליית יהודים לקברו של ברוך גולדשטיין ולהעביר את קברו למקום קבורת המחבלים. {מאבק בטרור היהודי}

על רקע חשיפת הנאשמים ברצח בדומא פנתה ח"כ קסניה סבטלובה לשר הביטחון במטרה להפסיק את העלייה לקברו של הרוצח ברוך גולדשטיין: "העבר את עצמותיו למקום בו טמונות גופות מחבלים". היה הסבירה כי "היום, כאשר ברור לנו כי יש דבר כזה טרור יהודי, שהרי הגדרת הטרור היא שימוש בפגיעה באזרחים לצורך השגת מטרות פוליטיות, אל לנו להסתפק בהעמדה לדין צדק של הרוצחים השפלים לכאורה, אלא עלינו גם למנוע שמקרים כגון זה לא ישנו".

ח"כ סבטלובה הוסיפה: "תחילתם של מעשי טרור הם בהסתה, בין אם ההסתה. משום שאנו אחראים על ההסתה המתרחשת בקרבנו עלינו להתחיל מהעברת קברו של הרוצח גולדשטיין למקום בו קבורות עצמות מחבלים ולהפסיק את התופעה הנלוזה של עלייה לרגל לקברו, כאילו היה קדוש כלשהו. ברור לכל בר דעת שמדובר ברוצח וטרוריסט וקברו בקרית ארבע, שהפך למקום עלייה לרגל, הוא אות קלון על מדינת ישראל כולה".

ח"כ קסניה סבטלובה, (המחנה הציוני) טענה כי "יש לפעול נגד הטרור היהודי לא פחות מאיך שפועלים נגד הטרור הפלסטיני ולכן הצעתי להתחיל מהעברת עצמותיו של גולדשטיין להיכן שקבורות גופות מחבלים".

לדבריה, "כשם שאנו מוחים וכועסים על כך שהרשות הפלסטינית מהללת מחבלים לאחר מותם, עלינו לעשות גם בדק בית אצלנו. לא ייתכן שלגולדשטיין, שטבח עשרות מתפללים מוסלמים במערת המכפלה בחברון, ונקבר בסמוך לקריית ארבע יש אנדרטה לעלייה לרגל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.