דרמה באלעד: דרישה לפסילת מועמדותו של פינדרוס

בשעה האחרונה נשלחה פניה לועדת הבחירות באלעד לפסול את התמודדותו של יצחק פינדרוס שהיא מנוגדת לחוק, בשל כך שמרכז חייו אינו בעיר אלעד

דרמה בבחירות באלעד: בשעה האחרונה נשלחה פניה לועדת הבחירות באלעד לפסול את התמודדותו של יצחק פינדרוס שהיא מנוגדת לחוק, בשל כך שמרכז חייו אינו בעיר אלעד – כך חושף העיתונאי ישראל כהן ברדיו קול ברמה.

דו"ח של חוקר פרטי שעקב במשך שבעה ימים אחר הסגן מירושלים מעלה כי פינדרוס מתגורר בירושלים, את השבת עשה בירושלים וגם בני משפחתו מעידים שאינו מתגורר בעיר אלעד. על פי החוק חובה שהאיש יתגורר באלעד.

עורך הדין אברהמי שעלה לשידור אצל גלסנר בקול ברמה הסביר: "דו"ח מפורט מחוקר פרטי שעקב אחרי פינדרוס מציג הוכחות כי לא עבר להתגורר באלעד. שהה בחגים בירושלים, גם אשתו וילדיו בירושלים. לפני דקות הוגשה בקשה לפסילתו".

עו"ד משה מורגנשטרן שעלה לאחר מכן לשידור טען כי "פינדרוס הסתובב בשמחת תורה בעיר, ונראה אף קונה באחד הסופרמרקטים. קשה להאמין כי גפני – שיפמן יפלו בכזה דבר פעוט".

ב׳דגל׳ אומרים בתגובה: ״מדובר בתביעה חסרת בסיס, המוכיחה את החשש של המתחרים מפני נצחונו של פינדרוס. גורמים שאינם מצליחים לפעול בדרכים מקובלות מנסים להשפיע בדרכים עקלקלות על התוצאה״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.