דרמה בארצות הברית: מפגינים שחורים הרגו 5 שוטרים

שוטר לבן שירה למוות בצעיר שחור הצית גל של הפגנות בטקסס, 5 שוטרים אמריקניים נהרגו ועוד שבעה נפצעו במהלך הלילה (שישי) בדאלאס, ארצות הברית לאחר שצלפים ירו בשוטרים.

השחורים בארצות הברית כנגד השוטרים: 5 שוטרים אמריקניים נהרגו ועוד שבעה נפצעו במהלך הלילה והבוקר (שישי) בדאלאס, ארצות הברית לאחר שצלפים ירו במחאת השחורים.

אלפי בני אדם מחו הלילה בארצות הברית על סרטון בו צולם שוטר תנועה לבן יורה למוות בנהג שחור שעצר לבדיקת רישיונות שגרתית.

 במהלך ההפגנה שיצאה מכלל שליטה  עשרה שוטרים נורו, מתוכם ארבעה למוות.
בהפגנה שהתקיימה במרכז העיר דאלאס החל משעות הלילה במחאה על הרג הנהג השחור אתמול על ידי שוטר לבן.
צפו באדיבות רשת

על פי דיווחים ברשתות האמריקניות ישנן עדויות על לפחות שני יורים שאחראים על פציעות השוטרים.

מה שהצית את גל ההפגנות האלים היה כאשר שוטר תנועה במיניאפוליס בארה"ב ירה למוות בגבר שחור, כשעצר במחסום תנועה. חברתו של האיש צילמה את האירוע, העבירה אותו בשידור חי בחשבון הפייסבוק שלה, וטענה כי השוטרים ירו בו בעודו שולח את ידו לכיסו כדי להוציא את רישיון הנהיגה שלו.

משטרת דאלאס דיווחה כי מיד לאחר הירי ביצעו כוחות המשטרה מרדף אחר אחד החשודים ועצרו אותו. חשוד נוסף ברח, ולבסוף החליט להסגיר את עצמו לכוחות המשטרה.

בתיעוד הקשה נראית האישה, דיימונד ריינולדס, שניות לאחר הירי, אומרת "המשטרה רצחה את חבר שלי", בעוד השוטר ממשיך לכוון את נשקו לעבר האיש, פילנדו קסטיל בן ה-32, שחזהו מכוסה בדם. "הוא הסביר לשוטר שהוא מתכוון להוציא את רישיון הנהיגה שלו, והשוטר ירה בו", נשמעת ריינולדס אומרת.

.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כשלוחצים על קפיץ הוא קופץ…! כשמדכאים ציבור ומשפילים אותו זה חוזר בעוצמה רבה על המשפילים! ככה זה בכל מקום בעולם, בכל הדורות! למי שאין שכל לחזות זאת – חווה את זה!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב