התפתחות בבית שמש: היועץ המשפטי שוקל להורות על בחירות חוזרות

 

דרמה בבית שמש: היועץ המשפטי לממשלה, יהודה ויינשטין, שוקל בימים לערער על תוצאות הבחירות המקומיות בבית-שמש ולבקש מבית-המשפט להורות על בחירות חוזרות כך נחשף ברשת ב'.

 על פי הדיווח ברשת ב' המשטרה החלה לחקור חשד לזיופים בבחירות בבית-שמש לאחר שהתגלו בדירה בעיר כ-200 תעודות-זהות ודרכונים של תושבים חרדים שלא התכוונו להצביע בבחירות.

 בחקירה נעצרו עד כה שני חשודים, בימים האחרונים התחזק החשד שעוד גורמים היו מעורבים בזיוף הבחירות לפיכך קיים ויינשטין דיונים בנושא.

משרד המשפטים מסר בתגובה: כי היועץ המשפטי עוקב מקרוב אחר חקירת המשטרה ויחליט בימים הבאים אם לערער על תוצאות הבחירות בבית-שמש.

ראש העיר בית שמש משה אבוטבול אמר בתגובה לבצלאל קאהן ב'קול חי' בעקבות אפשרות לבחירות חוזרות: אני רגוע. לא הייתה שיטה של זיופים ולביהמ"ש צריך להביא ראיות. תוך שבועיים תהיה קואליציה.

צילום: חדשות 24

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עוד כתב טירון עם כותרת לא נכונה.
  היועץ המשפטי אינו יכול להורות על קיום בחירות חוזרות!
  הוא יכול לכל היותר להביא את הענין להכרעת ביהמ'ש

  עיתונאי |
  הגב
 2. יש לי בן משפחה שאוכל חזיר, מעשן בשבת, שונא חרדים, בוחר יאיר לפיד, פעיל מר"ץ, ועוד.
  הוא בלחץ כלכלי, האם לעזור לו ?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ח [י] כל הפורשין מדרכי ציבור, והם האנשים שפרקו עול המצוות מעל צווארן, ואינן נכללין בכלל ישראל בעשיית המצוות וכבוד המועדות, וישיבת בתי כנסייות ובתי מדרשות, אלא הרי הן כך בני חורין לעצמן, כשאר האומות, וכן המינים והמשומדים והמוסרין–כל אלו אין מתאבלין עליהן; אלא אחיהם ושאר קרוביהם לובשין לבנים ומתעטפים לבנים, ואוכלים ושותים ושמחים: שאבדו שונאיו של הקדוש ברוך הוא, ועליהם הכתוב אומר "הלוא משנאיך ה', אשנא" (תהילים קלט,כא). רמב"ם הלכות אבל פרק א'

   אבי |
   הגב