דרמה ביבניאל • נאמנו של מוהרא"ש שיק זצ"ל ניסה לשים קץ לחייו

קהילת ברסלב ביבניאל סוערת: בכיר בקהילה שהיה ממקורביו של מוהרא"ש שיק זצ"ל אושפז הבוקר בבית החולים 'פוריה' בטבריה במצב קשה לאחר שניסה לשים קץ לחייו • הבכיר נמצא בקרב משפטי קשה סביב נכסיו של מוהרא"ש שיק זצ"ל שהלך לא מזמן לעולמו • "הוא אזק את עצמו ואיבד הרבה שניות ארוכות ללא חמצן"

קהילת ברסלב ביבניאל סוערת: בכיר בקהילה שהיה ממקורביו של מוהרא"ש שיק זצ"ל אושפז הבוקר בבית החולים 'פוריה' בטבריה במצב קשה לאחר שככל הנראה ניסה לשים קץ לחייו.

הבכיר ניסה להתאבד באמצעות אזיק סביב צווארו, גורם בקהילה סיפר ל'קוקר': "ראינו אותו במצב קשה. הפנים שלו היו נפוחות והוא רק מלמל דברים לא ברורים".

על פי הדיווח הבכיר נמצא בקרב משפטי קשה סביב נכסיו של מוהרא"ש שיק זצ"ל שהלך לא מזמן לעולמו. המאבק נכנס לאחרונה להילוך גבוה והגיע עד כדי התערבות בית המשפט.

לאחר פטירת מוהרא"ש החל קרב בין בכירים בקהילה על נכסים יקרי ערך ומסמכים נדירים במקביל לאי סדרים במינויים שונים בקהילה, בית המשפט ניסה מנות נאמן חיצוני על נכסיו של מוהרא"ש. אך הוא נתקל בהתנגדות מצד חלק מהמקורבים.

הבוקר כאמור הוזעקו כוחות ההצלה לביתו של הבכיר "הוא אזק את עצמו ואיבד הרבה שניות ארוכות ללא חמצן. לקח הרבה זמן עד שגילו את מעשיו והגעת כוחות ההצלה", כעת נאבקים בבית החולים להציל את חייו, ובקהילה נתלו שלטים להעתיר בתפילה לרפואתו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.