זועבי כינתה את החיילים "רוצחים"- החכי"ם פוצצו את הדיון

חברת הכנסת חנין זועבי (הרשימה המשותפת) עוררה פרובוקציה במליאת הכנסת לאחר שחגגה מול הח"כים את הסכם הפיוס עם טורקיה וכינתה את הח"כים "רוצחים". צפו בתיעוד.

https://www.facebook.com/ch2news/videos/10153833744967523/

דרמה במליאת הכנסת: חברת הכנסת חנין זועבי (הרשימה המשותפת) עוררה פרובוקציה במליאת הכנסת לאחר שחגגה מול הח"כים את הסכם הפיוס עם טורקיה.

"אני עמדתי כאן לפני שש שנים. זוכרים את ההסתה, השנאה והרעש שהיו? ולאן הגענו? להתנצלות ופיצוי למשפחות של מי שקראו להם טרוריסטים", אמרה זועבי ועוררה את זעמם של חברי הכנסת וטענה כי חיילי צה"ל הם רוצחים". חברי כנסת רבים קמו ממקומותיהם, ניגשו אל הדוכן, נפנפו בידיהם באיום לעבר זועבי ודרשו ממנהל הדיון להוריד אותה מן הדוכן.

"כל הח"כים שהשתתפו בהסתה נגדי צריכים להתנצל", אמרה זועבי. "אני אקבל את הפיצויים ואתרום אותם למען המשט הבא, כי כל עוד יש מצור על עזה צריך לארגן עוד משטים".

צפו במהומה

מהומת אלוקים בכנסת: חנין זועבי כינתה את חיילי צה"ל "רוצחים", והח"כים פוצצו את הדיון

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 29 יוני 2016

חברי כנסת רבים במשכן, ביניהם מיקי לוי (ליכוד), עליזה לביא (יש עתיד), נאווה בוקר (ליכוד) ואורן חזן (ליכוד), שצעק לעברה: "את בוגדת, לכי לעזה. את המסיתה הלאומית, את המסוכנת ביותר, את תומכת בטרור, צבועה".

בשלב הזה אורן חזן  פנה אל סגן יו"ר הכנסת חמד עמאר ואמר לו: "יש גבול, תוריד אותה מהדוכן". עמאר דרש מזועבי להתנצל על דבריה כלפי חיילי צה"ל, כשחברי הכנסת המשיכו בצעקות. חזן הוצא מהמליאה בשלב מסוים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גותנים למחבלת לנאום בכנסת ולרקוד על דם חיילינו בושה וחרפה
  איפה כל יפי הנפש שמגינים על הארורה הזו שיקומו להגן על ביזוי
  החיילים במקום שיושיבו אותה בכלא עוד נותנים לה מקרופון מספיק אם
  הביזיון הזה תושיבו אתה בכלא אחת ולתמיד ותסתמו למחבלת הזאת תפ'ה

  שמיל |
  הגב
  • את מאיר כהנא ידעו מהר להדיח. שהוא האיש אמיתי. וכל מה שחזה התקיים. ואילו המרשעת המנוולת הזאת עדיין משאירים

   דוד |
   הגב