דרמה במפקדת חיל הים בארה"ב: "היורה ירה ללא הבחנה כדי להרוג" ישנם פצועים והרוגים – צפו בעדויות של ניצולים מהאסון

תקרית חמורה במפקדת חיל הים, קבוצת יורים החלו לירות לכל עבר ברובה דו קני, פצועים והרוגים רבים במקום, לפחות 11 נפגעים ואו 4 או 6 הרוגים, יש גירסאות כי היורה חיפש מישהו מסויים, הם היו עטויים במדים של הצבא האמריקני.

אחד מהעדים מתאר כי כי הרוצח כיוון אליהם את הרובה על מנת לרצוח,בראיון לרשת טלוויזיה אמריקנית תיארו את רגעי האימה: "ניסינו לצאת מהדלת האחורית והבחנו בו (ביורה) במסדרון. הוא יצא מהפינה וירה לעברנו שתיים או שלוש יריות. רצנו במדרגות כדי לצאת מהבניין, ולאחר מכן שמענו עוד קולות ירי. הוא פגע בקיר מעלינו ממש כשניסינו לצאת".

כתב חדשות 2 ערד ניר מדווח כי הסיפור עדיין נמשך, אחד היורים נהרג, היורה שחוסל הוא ארון אלכסיס, תושב פורט' וורט' שבמדינת טקסס, בן 34. בשנת 2010 הוא נעצר על שימוש בנשק בניגוד לחוק ועבד כאחראי על חוזים אזרחיים עבור חיל הים האמריקני. לפי שעה, לא ידוע מה עומד מאחורי המניע לירי. עוצר הוכרז בגבעת הקפיטול, וכעת בודקים האם זה קבוצה מאורגנת ואם כן זה מהלך מתוכנן כמו בבוסטון, או שזה מקרה של אדם יחיד.

מהבית הלבן נמסר כי הנשיא ברק אובמה עוקב אחרי ההתפתחויות: "הנשיא מתעדכן במצב, הוא נמצא יחד עם היועצת הבכירה לענייני המלחמה בטרור וביטחון פנים ליסה מונאקו. הנשיא הורה לצוותו להישאר בקשר עם מקורבים לו בממשל, בניהם גורמים בצי ובבולשת". אובמה אמר כי "הרשויות המקומיות והפדרליות ישתפו פעולה בחקירה, נעשה הכל כדי שמי שאחראי לירי ייתפס".

צפו בדיווח כתבי חדשות 2 שמביאים עדויות מהניצולים – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.