מהומה בעיריית בית שמש: עשרות חילונים פרצו לישיבת המועצה והשתוללו: "רוצים בחירות חוזרות" – צפו בוידאו

דרמה בעיריית בית שמש: הערב מתכנסת העירייה לדיון ראשון מאז הבחירות בבית שמש. הדיון מתקיים בעקבות הבקשה והמחאה של תושביה החילונים של העיר לקיים בחירות חוזרות בעקבות זיופים בבחירות.

הערב  פלשו לבניין עירית בית שמש  עשרות סטודנטים זועמים,מחו והניפו שלטים בדרישה לקיים בחירות חוזרות.

חברי המועצה החילונים החרימו את הישיבה של אבוטבול וקיימו ישיבה נפרדת.


מוקדם יותר פורסם כי היועץ המשפטי לממשלה, יהודה ויינשטין, שוקל בימים לערער על תוצאות הבחירות המקומיות בבית-שמש ולבקש מבית-המשפט להורות על בחירות חוזרות כך נחשף ברשת ב'.

 על פי הדיווח ברשת ב' המשטרה החלה לחקור חשד לזיופים בבחירות בבית-שמש לאחר שהתגלו בדירה בעיר כ-200 תעודות-זהות ודרכונים של תושבים חרדים שלא התכוונו להצביע בבחירות.

 בחקירה נעצרו עד כה שני חשודים, בימים האחרונים התחזק החשד שעוד גורמים היו מעורבים בזיוף הבחירות לפיכך קיים ויינשטין דיונים בנושא.

משרד המשפטים מסר בתגובה: כי היועץ המשפטי עוקב מקרוב אחר חקירת המשטרה ויחליט בימים הבאים אם לערער על תוצאות הבחירות בבית-שמש.

ראש העיר בית שמש משה אבוטבול אמר בתגובה לבצלאל קאהן ב'קול חי' בעקבות אפשרות לבחירות חוזרות: אני רגוע. לא הייתה שיטה של זיופים ולביהמ"ש צריך להביא ראיות. תוך שבועיים תהיה קואליציה.

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש עתיד לא מצליחים לעכל את זה שהם הפסידו בכל הארץ אז הם מתעקשים על בית שמש ששם הם היו בטוחים שהם ינצחו. וברוך ה' הם הפסידו….

  דן |
  הגב
 2. חמש אנשים שמוחאים כפיים כמו מטומטמים וצועקים יאללה יאללה תתפטר זה לא מהומה זה סוג של דרישה לאשפוז כפוי במוסד סגור לחולי נפש

  סשה |
  הגב
 3. מדובר בקומץ מתוסכלים הקשורים לאלי כהן המתוסכל שהפסיד בבחירות וכמו ששומעים את הרעש וצלצולים שהם עושים מבינים מיד עם איזה רמה ירודה של אנשים יש לנו עסק.

  דייויד |
  הגב