דרמה בקואליציה: נתניהו שוקל לפטר את כץ: "מזועזע מכץ"

ראש הממשלה עשוי לפטר הערב את שר התחבורה בשל המשבר היזום בינו לבין החרדים, בשיחות סגורות הטיל נתניהו את האשמה על השר כץ ואמר כי "מדובר במשבר יזום ומיותר מצידו השר ישראל כץ שנועד לערער את היחסים בין רה"מ לציבור החרדי, או לחליפין לפגוע בתדמיתו של רה"מ בציבור הכללי".

המשבר בין שר התחבורה  ישראל כץ לראש הממשלה מחריף:  ראש הממשלה  עשוי לפטר הערב את שר התחבורה בשל המשבר היזום בינו לבין החרדים, בשיחות סגורות  הטיל נתניהו את האשמה על השר כץ ואמר כי "מדובר במשבר יזום ומיותר מצידו השר ישראל כץ שנועד לערער את היחסים בין רה"מ לציבור החרדי, או לחליפין לפגוע בתדמיתו של רה"מ בציבור הכללי".

גורמים בליכוד כי האיום על פיטוריו של כץ בהחלט מונח על השולחן. "רוב הסיכויים שכץ יפוטר בתום המשבר", העריכו גורמים בכירים בליכוד.

בהוראת ראש הממשלה נדחו העבודות ולא יתקיימו בשבת, בשל דחיית העבודות לצאת השבת, תושבת תנועת הרכבות בקו חיפה-ת"א עד יום ראשון בשעה 19:00.

"מלכתחילה לא היה כל צורך ליזום עבודות בשבת", מסרו מקורביו. "ניתן היה לבצע את העבודות במועדים אחרים שלא היו פוגעים לא בציבור החרדי לא בנוסעים ולא בחיילים. ישראל כץ מחזיק את ציבור הנוסעים והחיילים כבני ערובה במשבר המיותר והמלאכותי שיזם, לאחר שנכשל ניסיונו להשתלט על מוסדות הליכוד".

מקורביו של נתניהו תקפו את נתניהו ואמר כי "ראש הממשלה מזועזע מהפגיעה הצינית של השר כץ בנוסעים ובחיילים ועושה הכל כדי למזער למינימום את הפגיעה בציבורים הללו.

 

אתמול החריף משבר העבודות ברכבת, כשראש הממשלה נתניהו נכנע ללחץ החרדים והורה לעצור את העבודות ברגע האחרון. העבודות יחודשו רק בצאת השבת, מה שהוביל להשבתת תנועת הרכבות בקו חיפה-ת"א עד יום ראשון בשעה 19:00.

העבודות עצמן עוררו חשש בקרב חיילים ואזרחים שנזקקים לשירותי הרכבות בדיוק בזמנים אלו, וייאלצו כעת להסתפק בפתרונות אחרים

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מעניין מאד!
  כשהרכבת מושבתת בגלל דרישות של החרדים זה בושה וחרפה וכפייה דתית!
  אבל כשהרכבת וכל שירות חיוני אחר מושבתים להרבה יותר זמן תמורת הטבות חזיריות לוועד הכל בסדר ולאף אחד לא אכפת למרות שזה עולה הרבה יותר כסף!
  תקשורת שמאלנית מגעילה!

  משה |
  הגב