דרמה: גדעון סער: "פורש מהחיים הפוליטיים" – (וידאו)

דרמה: גדעון סער: "פורש מהחיים הפוליטיים". מקורביו: יתמודד ראש בראש מול נתניהו.

שר הפנים, סער, שהוזכר כמועמד אפשרי להחליף בעתיד את ראש הממשלה נתניהו, היכה בתדהמה הערב את הנוכחים בכפר המכביה כשהודיע על פרישה מהחיים הפוליטיים.

העיתונאי בן כספית מ'מעריב' העריך כי לא מדובר בפרישה סופית, אלא בפסק זמן. "לא מן הנמנע שסער יחזור לפוליטיקה לקראת הבחירות הבאות, כשאחת ההערכות שכבר הושמעו היא שהוא עשוי לעשות זאת ברשימה משותפת עם משה כחלון".

שר הפנים גדעון סער עורך הערב בכפר המכבייה שברמת גן כנס והרמת כוסית לשנה החדשה בהשתתפות כמה מאות פעילי ליכוד מרכזיים, ראשי רשויות וחברי מוסדות המפלגה.

בין המשתתפים בכנס השר יובל שטייניץ, וסגן השר צחי הנגבי, ח"כ מירי רגב, סגן השר אופיר אקוניס, יו"ר הקואליציה יריב לוין, ציפי חוטובלי, דני דנו, השר לשעבר אבי דיכטר וראש עיריית מודיעין חיים ביבס הנחשב למקורבו של נתניהו.

הכנס הערב נערך יומיים לאחר שהתנועה התפצלה בין שני אירועים כנס אחד לחברי המרכז באשקלון ואחר לראש הממשלה בנימין נתניהו שבחר להשתתף בכנס קטן יותר בפתח תקווה.

לפני מספר חודשים העידו שלושה חברי כנסת במפלגה כי שר הפנים עוסק בהקמת "צוללת" של יועצים לקראת התמודדות ראש בראש מול נתניהו בפריימריז הקרובים. סער אינו מתכוון להתמודד בכל מחיר, אבל המטה כבר החל לעבוד, כך לפי בכירים בליכוד בעבר.

סער בכנס: "היום אני מבקש ליהנות מקצת יותר פרטיות, חופש, קצת יותר שקט קצת יותר בבית. אני מרגיש שזה הדבר הנכון עבורי ועבור יקיריי ואהוביי. בקרוב. דוד יתחיל ללכת, ואני רוצה להיות לידו כשהוא יתחיל בביתו יד ביד. רוצה להיות עם בנותיי האהובות, רוצה להיות יותר עם אשתי ואהובתי גאולה אבן", כך אמר לפעילים.

צפו בדברי סער

באדיבות רשת

האזינו לדברי סער
[alooma ref="085f546de1be4c2bb0d6739e4bce4521.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.