דרמה: הרב ברלנד נעצר באמסטרדם

לאחר שעזב את דרום אפריקה, נעצר הרב ברלנד בשדה התעופה באמסטרדם. הרב מבוקש מזה שנתיים בישראל והרשויות בהולנד צפויות להסגירו בזמן הקרוב

דרמה : אמש יצא ראש ישיבת שובו בנים, הרב אליעזר ברלנד, מדרום אפריקה ליעד לא ידוע, והיום הוא נעצר בשדה תעופה סמוך לאמסטרדם.

משטרת הולנד עושה מאמצים כדי להביא את הרב בפני שופט ובכך לאפשר את השלמת הליך הסגרתו לישראל עוד לפני שבת.

כזכור, הרב ברלנד מבוקש מזה שנתיים בישראל זאת בשל תלונות שהוגשו נגדו. מיד שהתחילה החקירה בעניינו יצא הרב ברלנד מישראל לעבר שוויץ. משם המשיך הרב ברלנד למרוקו, זימבבואה ודרום אפריקה.

את דרום אפריקה עזב הרב לאחר שהסתבך כמה פעמים עם המשטרה המקומית.

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני ועם ישראל מוחים על חילול השם! אל תגעו בצדיק. יבושו כל המלעיזים. מה אתם נפלתם עליו? רק משפחת היצר הרע חוגגים, הרב ברלנד שליט"א צדיק עולם יחיד בדורות האחרונים, הסכים לקבל על עצמו באהבה ובשתיקה את חרפת הגלות ואת כל בזיון הרדיפות וההשפלות כדי לעזור ולעצור בשמיים את כל הגזירות שנפקדו על העם בגלל העוונות של ישראל וירידת הדורות האחרונים, וכדי לזרז את גאולת ישראל במהרה בימינו, אמן, נצח, סלע ועד!

  כל מטרת המשטרה הוא להשפיל חרדים על לא דבר, ואני לא כ"כ מפחד מה שהרב הצדיק יעבור, הרב ברלנד סובל בשביל כלל ישראל, מדובר במלאך חי, כמו מה שהקב"ה יעבור, איזה חילול ד' יתנוססו בכל העתונים והאתרים החילוניים [וגם ….חרדים] הרב איש קדוש ממש, זו עלילת שווא. אשרי העם שיש לו מנהיגים גדולים וצדיקים כאלו ד' ישמרם לאורך ימים ושנים ונזכה לשנה טובה ומתוקה וכולנו נזכה יחד בביאת המשיח בקרוב בימינו. אמן! אני לא כ"כ מפחד מה שהרב יעבור, כמו מה שהקב"ה יעבור, איזה חילול ד' יתנוססו בכל העתונים והאתרים החילוניים [וגם ….חרדים]. "הרב הוא קודש קודשים." גם חפים מפשע נמצאים בכלא בפרט בנושא תלונות נשים, שהחוק בארץ-הציונים הולך תמיד לטובת המתלוננות. במקום שהם יצטרכו להוכיח את טענותיהם, הכל יתהפך לטובה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הרב איש קדוש ממש, זו עלילת שווא. אשרי העם שיש לו מנהיגים גדולים וצדיקים כאלו ד' ישמרם לאורך ימים ושנים ונזכה לשנה טובה ומתוקה וכולנו נזכה יחד בביאת המשיח בקרוב בימינו. אמן! אני לא כ"כ מפחד מה שהרב יעבור, כמו מה שהקב"ה יעבור, איזה חילול ד' יתנוססו בכל העתונים והאתרים החילוניים [וגם ….חרדים].

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אני לא כ"כ מפחד מה שהרב יעבור, כמו מה שהקב"ה יעבור, איזה חילול ד' יתנוססו בכל העתונים והאתרים החילוניים [וגם ….חרדים]. אשרי העם שיש לו מנהיגים גדולים וצדיקים כאלו ד' ישמרם לאורך ימים ושנים ונזכה לשנה טובה ומתוקה וכולנו נזכה יחד בביאת המשיח בקרוב בימינו. אמן! אני לא כ"כ מפחד מה שהרב יעבור, כמו מה שהקב"ה יעבור, איזה חילול ד' יתנוססו בכל העתונים והאתרים החילוניים [וגם ….חרדים].

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. לזכותו עלינו לדעת…

  אישה המוסרת נפשה לצניעות – עושה רעש ושמחה גדולה בשמים וככל שקשה קיום המצווה על האדם – כך גדול שכרו. ומה רב שכרה של אישה המייצגת עצמה כבנות ישראל הכשרות בנות שרה ורבקה רחל ולאה בגאווה ועוז ובאמיצות שלא סרה מדרך האמהות הקדושות. אישה צנועה עושה נחת רוח לפני ה' יתברך ומלאכי השרת באים לפניו ואומרים לו "ראה איזה בריה נפלאה יש לך בעולמך".

  ולעומת זאת כמה אסונות ומחלות קשות מביאה אותה אישה ההולכת בפריצות ומחטיאה בחורי ישראל, גדול עוונה מנשוא ורב הוא עד מאד וגרועה היא יותר מן המחבלים כי המחבל הורג את הגוף, והיא הורגת את הנפש. כמה צער היא גורמת לה' יתברך וכמה מרחיקה את השכינה מהמחנה…

  על כן, אחיות יקרות, התבוננה עמוקות, עליכן לזכור תמיד שעלינו מוטלת האחריות הכבידה הזו ואין נחת רוח גדולה לקב"ה יותר מזו שאנו מקיימות את רצונו והולכות ומתנהגות בצניעות.ויהי רצון שנזכה כולנו לעשות רצוננו כרצונו ונזכה לשמח את בורא העולם ולהתחזק בצניעות ובקדושה ובכך נזכה לביאת גואל צדק במהרה בימינו אמן.

  תגובות הגולשים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. זה אסון ה' ישמור כואב הלב עד מתי מדינת הציונית אנטי דת כך התעללו בצדיקים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. ברוך המלך המשפט! גלות באה לעולם על עבודה זרה, ועל גילוי עריות, ועל שפיכות דמים, ועל שמיטת הארץ.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב