דרמה: למרות התנגדות אגודת ישראל, ראה"מ יביא את חוק הגיוס להצבעה

ראש הממשלה הודיע כי יביא את חוק הגיוס להצבעה בקריאה ראשונה, זאת חרף ההתנגדות הנחרצת של אגודת ישראל לחוק, לאחר שמועצת גדולי ישראל הורתה לנציגים שלהם להתנגד לחוק

רגע של תדהמה ארע בישיבת הממשלה השבועית לאחר שראש הממשלה הודיע כי יביא את חוק הגיוס להצבעה בקריאה ראשונה, זאת חרף ההתנגדות הנחרצת של אגודת ישראל לחוק, לאחר שמועצת גדולי ישראל הורתה לנציגים שלהם להתנגד לחוק.

ע"פ הודעה שיצא מלשכתו של ראש הממשלה נאמר כי "ראש הממשלה נתניהו אמר בישיבת ראשי הקואליציה שבשבוע הבא יסתיימו 21 יום של תזכיר חוק הגיוס ואז נוכל להביא את החוק לקריאה ראשונה בכנסת. לאחר הקריאה הראשונה תתקיים התדיינות בין כל מרכיבי הקואליציה על מנת להגיע להסכמה רחבה לקראת הקריאה השנייה והשלישית".

רגע קצר לאחר מכן שלושת הנציגים של המפלגות החרדיות הודיעו בישיבת ראשי הקואליציה שהם מתנגדים לחוק הגיוס במתכונתו הנוכחית, אך החלטתו של ראש הממשלה נשארה בעינה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד - דברי אלוקים חיים - מתו"ד מרן זקן ראשי הישיבות הגאון האדיר הצדיק ר' משולם דוד הלוי סאלוויציק שליט"א בן מרן רשכבה"ג מרן הגרי"ז מבריסק זצוק"ל זי"ע. מוצש"ק פר' חוקת תשע"ח ...הרבונו של עולם העניש אותנו והביא עלינו גלות המר והנמער הזה, בחושך נורא, ממש לא יאומן. הרי כבר איתא כן בחז"ל ייתי ולא יחמינא... ולפני שנים ידעו מזה ועכשיו.., גלות נורא שיש מדינה בארץ ישראל.... אין מכירים בתורה הקדושה, ואינם מכירים בהקב"ה כלל וכלל.... ויש כנסת המינים שיושבים שם מושחתים ומנובלים, מה שעושים שם עכשיו חוק והורסים התורה!!!! רח"ל! רח"ל! לפני שנים היה להם עוד איזה מיני רעיונות של פרומקייט'ן וכדו' ועכשיו הם עושים שם מרד גלוי בתורה, וברבונו של עולם, ובמתן תורה, מרידה גלויה ברבים, וכולם שמחים עם זה? ועוד המנהיגים שלהם הם מיוחסים אצלם ומקבלים אותם בכבוד גדול, למורדים אלו ובוגדים אלו!! ...השם ירחם!! השם ירחם!! עכ"פ הבני תורה היכן הם!!! לכה"פ שהם יבינו מה שקורא כאן.

  בס"ד

  דברי אלוקים חיים – מתו"ד מרן זקן ראשי הישיבות הגאון האדיר הצדיק ר' משולם דוד הלוי סאלוויציק שליט"א בן מרן רשכבה"ג מרן הגרי"ז מבריסק זצוק"ל זי"ע.

  מוצש"ק פר' חוקת תשע"ח

  …הרבונו של עולם העניש אותנו והביא עלינו גלות המר והנמער הזה, בחושך נורא, ממש לא יאומן. הרי כבר איתא כן בחז"ל ייתי ולא יחמינא… ולפני שנים ידעו מזה ועכשיו.., גלות נורא שיש מדינה בארץ ישראל…. אין מכירים בתורה הקדושה, ואינם מכירים בהקב"ה כלל וכלל….

  ויש כנסת המינים בפלטרין של מלך, שיושבים שם מושחתים ומנובלים, מה שעושים שם עכשיו חוק והורסים התורה!!!! רח"ל! רח"ל! לפני שנים היה להם עוד איזה מיני רעיונות של פרומקייט'ן וכדו' ועכשיו הם עושים שם מרד גלוי בתורה, וברבונו של עולם, ובמתן תורה, מרידה גלויה ברבים, וכולם שמחים עם זה? ועוד המנהיגים שלהם הם מיוחסים אצלם ומקבלים אותם בכבוד גדול, למורדים אלו ובוגדים אלו!! …השם ירחם!! השם ירחם!! עכ"פ הבני תורה היכן הם!!! לכה"פ שהם יבינו מה שקורא כאן.

  דברי אלוקים חיים |
  הגב