דרמה פוליטית: נתניהו ונוני מוזס חשודים במתן שוחד

דרמה פוליטית: גיא פלג חושף בערוץ 2 כי ראש הממשלה נתניהו ובעלי ידיעות נוני מוזס נחקרו באזהרה בחשד לניסיון לקבלת ומתן שוחד במסגרת עסקה להודנא בין ידיעות ונתניהו. עידכונים שוטפים { במרכז החקירה }

דרמה פוליטית: גיא פלג חושף  בערוץ 2 כי ראש הממשלה נתניהו ובעלי ידיעות נוני מוזס נחקרו באזהרה בחשד לניסיון לקבלת ומתן שוחד במסגרת עסקה להודנא בין ידיעות ונתניהו.

מפרטים חדשים שנחשפו בערוץ 2 עולה כי מו"ל ידיעות אחרונות נפגש לפני חודשים ארוכים עם ראש הממשלה. נתניהו הציע למוזס לזגור את מוסף סוף השבוע של ישראל היום  בתמורה לסיקור אוהד בידיעות.  הסיכום בין השניים היה אמור להניב למוזס סכום כסף משמעותי. בתמורה: "ידיעות אחרונות" אמורים היו לשנות את הקו נגד רה"מ.

על פי הדיווח בערוץ 10 נתניהו פנה למוזס בבקשה לגנוז כתבה מכפישה על בנו יאיר נתניהו,  נתניהו עצמו הביא את ההקלטה לידי החוקרים לאחר שרצה להפריך את הטענות על שוחד.

נתניהו עזב את ישיבת הממשלה מיד לאחר הפרסום. בנוסף, נראה שנתניהו נמצא בפלונטר לא פשוט לאור החשדות הכבדים.

למרבה  ההלם, השיחה הזו הוקלטה ונחקרת.  השיחה  נמסרה ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט כבר לפני חודשים ארוכים ואולי למעלה מכך. בצמרת משרד המשפטים התקיימו התייעצויות רבות לגבי משמעותה המשפטית.

עו"ד אורי קורב היה סבור שבשיחה הזו ישנם אלמנטים פליליים, ואילו פרקליט המדינה שי ניצן ומנדלבליט חשבו שיש לה היבטים ציבוריים, אבל המשקל הפלילי שנוי במחלוקת. כשהיא חברה לפרשת הסיגרים. נתניהו עומת מול הממצאים

נתניהו התייחס הבוקר (ראשון) לחקירה נגדו בפתח ישיבת השרים, ואמר כי "מה שאני כן יכול לומר לכם היום, כשאני יודע במה מדובר, ואני אומר לכם את זה בביטחון מלא: לא יהיה כלום כי אין כלום".

ראש הממשלה התייחס הבוקר (ראשון) לחקירה נגדו בפתח ישיבת השרים, ואמר כי "מה שאני כן יכול לומר לכם היום, כשאני יודע במה מדובר, ואני אומר לכם את זה בביטחון מלא: לא יהיה כלום כי אין כלום".

"מה שיש פה זה לחץ פסול ובלתי פוסק של גורמים בתקשורת על גורמי האכיפה", המשיך ראש הממשלה. "הם מפריחים בלונים שהאוויר החם יוצא מהם בזה אחר זה. כך יהיה גם במקרה הזה. אני מציע לחבריי באופוזיציה לא לחגוג כי אין מה לחגוג. את השלטון מחליפים בקלפי".

עיתון הארץ דיווח הבוקר כי בידי המשטרה הקלטות של נתניהו כשהוא מנהל משא ומתן עם איש עסקים על הטבות הדדיות, במסגרת הפרשה המרכזית נגדו, המכונה תיק 2000. על פי הפרסום, אנשים ששוחחו עם נתניהו בסוף השבוע לאחר חקירתו השנייה, סיפרו כי הוא הופתע מהראיות נגדו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איש העסקים הוא שתול של מגלומן וגנב מורשע (מקלוף מספסופה) המנסה לכבוש את ראשות הממשלה

    עריץ מטורף חסר בושה ומעצורים השמאל צריכים לומר לנתניהו תודה רבה כל יום

    אם לביבי הייתה ברירה קואליציונית היה מעיף אותו או אבל הגנגסטר מנצל אותו עד תום

    גנגסטר מקלוף עריץ מטורף |
    הגב