דרס וברח: "לא חשבתי שמישהו נפגע"(וידאו)

במשטרה מסרבים להאמין לנהג שדרס אמש למוות את הילה מיכלי בכביש שש ונמלט מהמקום. הנהג, יוסי כהן, בעל סוכנות רכב מחדרה, הסגיר את עצמו למשטרה וטען כי המשיך בנסיעה כי חשב שאיש לא נפגע {עימות בבית המשפט}

הרוגה בת 36 ושלושה פצועים קל בתאונת פגע וברח שהתרחשה אמש בכביש 6, סמוך למחלף שורשים. מתחקור ראשוני של המשטרה עולה כי האישה שנהרגה עצרה בצד ויצאה ממכוניתה, וכלי רכב חולף פגע בה.

החשוד בדריסה של הילה מיכלי, מכחיש את המיוחס לו. הנהג, איש עסקים בן 61 מחדרה, בעלים של סוכנויות לייבוא רכבים, טען בחקירתו כי היה מעורב בתאונה, אך לא פגע באישה. הוא הסגיר את עצמו כמה שעות לאחר התאונה על רקע חיפושים נרחבים שהמשטרה ניהלה אחריו. הוא יובא הבוקר להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.

חבר המשפחה האשים נהגים אחרים שהיו בסמוך לזירת התאונה הקשה: "במשך דקות ארוכות לא עצרו להגיש עזרה. הנהג הפוגע לא עצר להגיש עזרה. אולי התוצאה היתה שונה, אם היה עוצר". בתאונה נפצעו קל גם שלושת הילדים, שטופלו על ידי צוותי מד"א בזירה ולא נזקקו לפינוי.

שמואל אבואב, מנכ"ל אור ירוק, הצהיר: "תאונות פגע וברח הפכו למכת מדינה. זהו מעשה אנטי מוסרי ואנטי חברתי, כאשר אדם פוגע באדם אחר ומותיר אותו להתבוסס בדמו על הכביש. בתי המשפט מחוייבים להחמיר בעונשם של העבריינים המפקירים ובורחים מזירת האירוע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.