דרעי או ישי, גפני או ליצמן • מידת אמינות הח"כים נחשפת

חודש לבחירות • נתונים מפתיעים עולים מסקר 'מאגר מוחות' עבור 'קול ברמה': אלי ישי עוקף את דרעי במדד האמינות כמו גפני שזוכה לאמינות גדולה מזו של ליצמן • עוד בסקר: "יהדות התורה 'נהנית' מגרעין התומכים הנאמן הגדול ביותר" • 44% חושבים כי הפגנות 'הפלג' חיזקו את יאיר לפיד". הנתונים המלאים בפנים.

מסקר 'מאגר מוחות' שנערך עבור רדיו 'קול ברמה' עולה כי אילו הבחירות היו נערכות היום: מפלגת הליכוד הייתה מובילה מוביל עם 25 ביתנו 6 מנדטים. יש עתיד – 11 מנדטים המחנה הציוני 24 מנדטים. הבית היהודי 12 מנדטים. יחד – 4 מנדטים. ש"ס – 6 מנדטים גם בסקר הקודם היא מקבלת 6 מנדטים. יהדות התורה 7 מנדטים. מר"צ 6 מנדטים. כולנו של כחלון 8 מנדטים. המפלגה הערבית המאוחדת עם 12 מנדטים.

 

נתונים מעניינים נוספים העולים מן הסקר: רוב בעלי הדעה מכלל המדגם (56%) סבורים שההפגנות של אנשי 'הפלג הירושלמי' בצמתי הכבישים לא תורמות כלל לחיזוק מעמדם של יאיר לפיד ורשימת יש עתיד בקרב ציבור הבוחרים בעוד ש-44% סבורים שההפגנות של החרדים בצמתי הכבישים תורמות במידה מעטה או רבה לחיזוק מעמדם של יאיר לפיד ורשימת יש עתיד בקרב ציבור הבוחרים.

 
7. רוב מוחלט מבעלי הדעה מכלל המדגם (78%) סבורים שצריך לשלב נשים ברשימות לכנסת. כחמישית (22%) סבורים שלא צריך לשלב נשים ברשימות לכנסת.

 

8. התמיכה בשילוב נשים ברשימות לכנסת (בסדר יורד) א. בקרב מצביעי הבית היהודי (92%) ב. בקרב מצביעי יחד העם איתנו (65%) ג. בקרב מצביעי ש"ס (34%) ד. בקרב מצביעי יהדות התורה (20%).

 
דירוג האישים הפוליטיים לפי מידת האמינות הנתפסת שלהם (בסדר יורד בקרב בעלי הדעה)
בכלל המדגם): א. נפתלי בנט (40%) ב. אלי ישי (30%) ג. משה גפני (16%) ד. יעקב ליצמן (8%) ה. אריה דרעי (6%) .
האמינות הגבוהה ביותר בקרב מצביעי ש"ס מיוחסת לאריה דרעי (28%) ולאלי ישי (19%). האמינות הגבוהה ביותר בקרב מצביעי יחד העם איתנו מיוחסת לאלי ישי (75%). האמינות הגבוהה
ביותר בקרב מצביעי יהדות התורה מיוחסת למשה גפני (60%) וליעקב ליצמן (12%). האמינות
הגבוהה ביותר בקרב מצביעי הבית היהודי מיוחסת לנפתלי בנט (72%) ולאלי ישי (15%).
מקורות התמיכה העיקריים במפלגת ש"ס, לפי הצבעה לכנסת ב-2013 הם מקרב: מצביעי ש"ס (45%) מצביעי עוצמה לישראל (17%) אלו שלא הצביעו (6%).

 

מקורות התמיכה העיקריים במפלגת יחד העם איתנו בראשות אלי ישי, לפי הצבעה לכנסת ב-2013 הם מקרב: מצביעי עוצמה לישראל (58%) מצביעי ש"ס (22%) מצביעי הבית היהודי (8%) מצביעי מפלגות אחרות (שלא עברו אחוז החסימה) (5%)
מקורות התמיכה העיקריים במפלגת יהדות התורה, לפי הצבעה לכנסת ב-2013 הם מקרב: מצביעי יהדות התורה (88%) אלו שלא הצביעו (11%) מצביעי ש"ס (2%)

 

הממצאים לעיל מלמדים כי יהדות התורה 'נהנית' מגרעין התומכים הנאמן הגדול ביותר (88%), לאחר מכן הבית היהודי (64%) ולבסוף ש"ס (45%).

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. נבואת מרן מתקיימת : "אם דרעי יחזור לשס – 30-40 אחוז [4-5מנדטים] יעזבו אותנו".

  לא שמעתם בקולו, הכרחתם אותו להחזיר את דרעי. חשבתם שאתם יותר חכמים ממרן, אז תאכלו את הדייסה שבישלתם. אל תבכו לנו, לא נבחר שס.

  נקיים דברי מרן שאמר: "אני לא אבגוד באלי ישי". נבחר לנאמן, בראשות גדול הדור הספרדי הרב מאזוז שליטא.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 2. דרעי התעשר על חשבוננו. תראו את הרכוש של ה"שקוף" הזה:

  דירת 261 מ"ר, המשתרעת על שתי קומות, וצמודות אליה שתי מרפסות גדולות, וכמחצית מקומת הגג.

  הדחף הבלתי נשלט של דרעי ואשתו להתחפש לעשירים, גרם לבני הזוג להזמין עבודות מנגר ששמו ברוך נתנאל בהיקף של 60 אלף דולר.

  להזמין מחברת תריסי חן בירושלים, עבודות אלומיניום ב-18 אלף דולר.
  לקנות מזגנים ב-16 אלף דולר.
  לרכוש שטיחים ברבבות שקלים לכיסוי הרצפה מקיר לקיר.
  לשלם כסף רב בשביל עבודות גבס ועמודי תאורה.
  לשכור את שירותי מעצב הפנים, מיכה שטרנברג, בסכוך של 18 אלף דולר.

  בסך הכל, עלה אז התענוג למשפחת דרעי, בלי להביא בחשבון את מתנות הקונטיינרים מניו יורק והוצאות נוספות -כמו מערכת שואב אבק מרכזית בשני מפלסי הדירה- כ-445 אלף דולרים.

  היכן מצא דרעי, בשנים הספורות שלו כעובד וכנבחר ציבור, ערימה כזו של דולרים?
  שוחדדדדדדדדדדדדדדדדד!! וגניבה מעמותות שס!!!!!!!!!! (קללת דרעי).

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
  • אהה, תלמיד מרן תיזהר הוא מאחוריך. מטה התגובות.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • לא יאמן כמה תלמידי אמנון יצחק וחברי אלי ישי ממשיכים במלאכתם המרושעת בהפצת שיטנה נגד אריה. הם אלה שעשו לאריה תדמית שלילית כל כך בציבור. אנשי בלייעל.

    יוסי |
    הגב