דרעי: "אירוויזיון בשבת – כואב לי, אבל יודע איפה אני חי"

השר דרעי מדבר על שורה של נושאים בראיון לאטילה שומפבלי, גיוס, מסתתננים, ושבת. צפו

שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס הבוקר (יום ד') בריאיון לאולפן ynet לאירוויזיון 2019 שייערך בישראל. דרעי התייחס לכך שהעבודות לקראת האירוויזיון יוכלו להתקיים בשבת ללא הפרעות: "אני לא מוכן שגם מבחינה חברתית יום השבת יהפוך להיות יום עבודה במדינת ישראל, כיוון שמי שישלם את המחיר יהיה עוד הפעם השכבות החלשות. הם היחידים שעובדים, לא יהיה להם יום מנוחה ויהיו עבדים שבעה ימים בשבוע. זה שבתי קולנוע ובתי קפה ומסעדות ואירוויזיון עושים בשבת – כואב לי כיהודי, אבל אני יודע איפה אני חי".

לאחר שבשבוע שעבר שרפו את תמונתו של השר דרעי במהלך הפגנה של תושבים בדרום תל אביב הגיב דרעי. "אני נמצא עכשיו בפתיחת מטה הבחירות המוניציפלי של ש"ס בדרום תל אביב, ואני שלם בגופי ובנפשי", אמר השר. "מי שעשה את זה, הייתה לו מטרה: ליצור פרובוקציה בשביל תשומת לב, זה לא אדם שבא מאיזה כוכב לכת אחר. מאיפה אנחנו ומי הציבור שלנו? זה אנשי דרום תל אביב, זה הציבור שלנו המסורתי שיודעים בדיוק מה אני עושה".

דרעי הוסיף כי "מאז כניסתי למשרד הפנים ועד היום לא נכנס לארץ אפילו מסתנן אחד. עזבו מרצון על ידי פעולות שעשיתי קרוב ל-20 אלף. מתווה של מדינה שלישית, שאני עמלתי עליו קשות ואושר על ידי בית המשפט העליון, נפסל בגלל שהמדיניות השלישיות חזרו בהן בעקבות לחץ בינלאומי. גם בחודשים האחרונים יצאו מהארץ כ-1,700 מסתננים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.