דרעי: "אנחנו רוצים את נתניהו כראש ממשלה" • סיקור מיוחד(וידאו)(גלריה)

חשמל באוויר • למעלה מעשרת אלפים פעילים ותומכים של ש"ס השתתפו אמש בכינוס הבחירות הגדול של המפלגה ב'יד אליהו' • בין נאומו התקיף של נשיא מועצת החכמים וההצהרה המפתיעה של אריה דרעי, צפה הקהל בקטעי וידאו נדירים של מרן זצ"ל • סיקור מיוחד: הנאומים, השירים והאורחים המפתיעים • צפו בוידאו ובגלריה

במטה הבחירות של תנועת ש"ס קמו הבוקר עייפים אך מרוצים מאוד: כינוס הבחירות אמש ביד – אליהו עלה על כל הציפיות המוקדמות והחזיר את הצבע ללחיים של הפעילים המותשים.

למעלה מרבבת מצביעים ופעילים הצטופפו אמש בהיכל 'מנורה מבטחים' שבשכונת יד אליהו בתל אביב, והיו שותפים לרגע השיא של מערכת הבחירות.

בוידאו: אריה דרעי נכנס לאולם

הפעילים הרבים שגדשו את היציעים שרו ללא הפסקה את שירי התנועה שעליהם ניצח מהבמה זמר הבית בני אלבז. בין לבין הם האזינו לנאומים וצפו במצגת מיוחדת מחיי מרן.

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, הפתיע בנאומו כשהצהיר על תמיכה בנתניהו: "אנחנו איתך בנימין נתניהו. הציבור שלנו והציבור שלך אחים. אנחנו רוצים אותך ראש ממשלה. אבל אנו רוצים אותך ביבי בגין, לא ביבי לפיד", אמר דרעי.

אחת מהפתעות הערב היתה תמיכתו הפומבית של הרב בן-צין מוצפי בש"ס: "אני כל ימי לא השתתפתי בשום מערכת בחירות, התנזרתי מהן לחלוטין, אבל היום עתיד היהדות הספרדית מאוד גורלי, זו שעה היסטורית, הקב"ה ריחם עלינו ונתן לנו את שני זקני הדור והם הגאונים הגר"ש כהן והגר"ש בעדני, אני מכיר אותם אישית למעלה מחמישים שנה", אמר בוידאו מיוחד שהוקרן בהיכל.

אורח מפתיע נוסף היה משמשו הקרוב של מרן, הרב צבי חקק שאמר בדבריו: "קשה לעמוד במקום זה, מקום אשר תדיר מרן היה עומד ומדבר לקהל, וכאן עומדים אנו היום באותו המקום ונראה לנו שאינו עמנו, מרן היה רגיל להגיד שאדם גם אחר פטירתו מגיע ונמצא באותם המקומות, תנועת ש"ס היא התנועה היחידה אשר מרן הקים ותמך בה במשך כל השנים".

כמו כן נשאו דברים: הרב דוד יוסף, הרב שמעון בעדני והרב ראובן אלבז.

אחרון הנואמים היה הגר"ש כהן שתקף את מפלגת 'יחד' של אלי ישי: "מסכנים אלה שסוטים למקומות אחרים, אתמול בא אברך לדבר איתי, שמעתי שהוא עושה פעולות למישהו אחר, הוא אמר לי שראש התנועה עושה מה שהוא רוצה הוא לא שומע לכם, אמרתי לו 'מה אתה מכיר אותו יותר ממני?".

הגר"ש כהן הוסיף: "שמעתי פעם ממרן שמי שלא יצביע ש"ס הוא לא מוחל לו, עכשיו זה עוד יותר גרוע, שהוא נמצא בעולם העליון, כמה יש לעשות את מה שהוא עשה, להמשיך את זה, מסכן מי שמוחק את מה שהוא עשה, מסכן, הוא מחריב את העולם ולא מרגיש…מסכן מי ששומע מישהו שאולי חושב להטות את דעתו או דברים כאלה, צריך לרגום אותו".

בסיום דבריו הוא התייחס לפרשת ההקלטות: "הוציאו בר מינן איזה קלטת נגדו, אני לא שמעתי…מורי ורבותי, מסכן בן-אדם שיודע את כל התורה מהתחלה עד הסוף והקב"ה אומר על משה 'בכל ביתי נאמן הוא', אבל יש קלטת שאמר לו למשה 'יען כי לא האמנתם בי להקדישני', מלמד אותך שלמרות ששמעת את הקלטת הזו אתה 'בכל ביתי נאמן הוא', אמרתי את זה בשביל לחזק אותך".


בוידאו: נאומו של נשיא מועצת החכמים, הגר"ש כהן

כאמור, בש"ס מסכמים בסיפוק את העצרת, אחד מבכירי המטה אמר ל'קוקר' כי "האירוע אמש היה בגדר נקודת מפנה במערכת הבחירות. דרעי חזר, המצביעים חזרו, הברק בעיניים של הפעילים חזר ואין לי ספק שנהיה הפתעת הבחירות". צפו בגלריה מהכינוס. צילומים: יעקב כהן, ישראל ברדוגו ופלאש 90

IMG_1512 (2)

IMG_1715 (2)

IMG_1717 (1)

IMG_1766 (1)

IMG_1802 (2)

IMG_1933

IMG_1994

IMG_2016 (1)

IMG_2077

IMG_2120 (1)

IMG_2213

F150303TN233

F150303TN230

F150303TN219

F150303TN211

F150303TN209

F150303TN203

F150303TN201

F150303TN207

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זוכרני מרן מזוז באצטדיון מרעיד הקהל עם ההברקות והגימטריאות שלו עם הפירגון והשבחים למרן ע"ה אוךךךךךךךךךךךךך החשמל היה באויר אז היום כינוס זה של אינטרסנטים לקקנים וחנפנים לארכיפושע דרקי
    שימו לב בלי בושה הוא משתיק הרבנים יושב בצד כמו מאפיונר וכולם שפוטים שלו
    עכשו אתם מבינים למה מרן מזוז שלח כל שס לאשפה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב