דרעי מעריך: זה מה שהוביל לפתיחת החקירה

בדברים שאומר יו"ר ש"ס לפרשן אבי בלום הוא מסביר את התנהלותו מאז פרסום החקירה נגדו ומצהיר: "אין לי טענות לאיש" {היו"ר מדבר}

דרעי החדש: יו"ר ש"ס ושר הפנים מסביר בראיון לפרשן אבי בלום מדוע הוא טרם שכר עורך דין ומה עומד מאחורי התנהלותו הממלכתית.

"לא נקראתי לחקירה ואין לי מה לקחת עורך דין", אומר דרעי ומוסיף: "נתתי הוראה גם לכל המתראיינים כביכול בשמי ולטובתי להפסיק להתראיין",

באשר לגורמים שעומדים מאחורי החקירה הוא מעריך: "אני מניח שכמו בסיפור של הרצוג מישהו הגיע ושם להם על השולחן חומרים שמחייבים אותם לבדוק ולקבל תשובות. הרי אין להם דרך אחרת לבוא ולשאול, אלא רק לפתוח בחקירה וכשבאים לחקור, חוקרים תחת אזהרה. אספק תשובות כשאשאל אבל אין לי טענות ואין שום סיבה וטעם לצאת בקמפיין נגד המערכת. זה מיותר, זה מזיק וזה גם לא נכון ברמה המהותית והעובדתית".

בלום עצמו מחדד: דרעי של שנות התשעים דיבר בתקשורת ושתק בחקירה – דרעי החש נוהג להפך.

כזכור, בתחילת השבוע פנה דרעי באיגרת מיוחדת לתומכיו בה נכתב: "בוקר טוב, ושבוע טוב, חברים ושותפים יקרים. ימים לא פשוטים עוברים עלי ועל משפחתי, ואני יודע שגם לכם קשה, אין לי שום מושג על מה חוקרים, כמוכם אני ניזון מהתקשורת אולי קצת פחות מכם".

דרעי מוסיף: "הודעתי כבר שאשתף פעולה ואענה על כל מה שאתבקש. לא נפל דופי בכל פעולותי. אני ממשיך לעבוד ולסייר כרגיל, וכך אני מבקש ודורש מכם, אל תתעסקו בזה, הניחו למי שזה תפקידו.

בוידאו: פרשני חדשות 2 על החקירה נגד דרעי – באדיבות רשת

אנו ממשיכים בתנופה כולנו יחד עם כל מה שהתחלנו, לעזור לחלשים, לחזק את מוסדות החינוך והתרבות שלנו, לפתוח עוד מסגרות חינוך לאוכלוסיה הרחבה, לשמור על צביונה היהודי והערכי של מדינת ישראל, לחזק את הרבנות ובתי הדין. ובעיקר להיות הכתובת לכל פניות הציבור.

כמובן אני אוחז בנשק של אבותינו והוא להתפלל לפני בורא עולם, ולזכור שאין עוד מלבדו כפשוטו ממש, אין שום כח או רצון בעולם בלתי השם לבדו".

את מכתבו מסיים דרעי בדברים הבאים: "אחיי ואהוביי אני מודה לכם על התמיכה והעידוד ובעיקר על הגיבוי, זה לא דבר מובן מאליו, זה כוחה של תנועה תורנית שמקבלת מרות של חכמי ישראל, וזכות מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א , וברכתם ועצתם של מועצת החכמים שליט"א בראשות מרן ראש הישיבה שליטא תעמוד לנו וחפץ השם בידינו יצלח, יום טוב ובשורות טובות".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יש ספר שלם קללת דרעי למה הוא לא תובע המחבר אם הכל שקר שם הא? אלא דרעי מושחתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת באמתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
  בלום ההוא זה זונה של דרעי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בלום, תפנה את דרעי לקרוא את הטור של דרוקר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב