דרעי בביתר: "העיר תצורף למשרדי"

בסיור עבודה בביתר עילית, אמר יו"ר ש"ס השר אריה דרעי: "ביתר עילית תצורף בקרוב לתחום משרד הנגב והגליל" {צפו בתיעוד}

בסיור עבודה בביתר עילית, שנערך יחד עם רה"ע מאיר רובינשטיין, סגנו יהודה עוביידי וצמרת משרד הכלכלה, הודיע השר דרעי כי הוא פועל לצירוף ביתר עילית תחת חסות משרד הנגב והגלילץ בנוסף הודיע השר דרעי על היענותו לבקשת רה"ע והכריז על שורת צעדים לקידום אזור התעשייה הגדול של ביתר וכן צעדים לעידוד התעסוקה

"ביתר עילית תצורף בקרוב לתחום משרד הנגב והגליל", כך הודיע שר הכלכלה, הנגב והגליל הרב אריה דרעי, בסיור עבודה בביתר עילית, כאורחו של ראש העיר מאיר רובינשטיין.

הסיור, בו השתתפה גם הצמרת המקצועית של משרד הכלכלה, נועד לעסוק בקידום נושאי התעשייה והתעסוקה של ביתר עילית, בדגש על קידום אזור התעשייה העתידי "היער האנגלי", הנמצא בשלבי אישור מתקדמים, וכן על מתן עדיפות לקידום נושאי הכשרה תעסוקתית והשמה לתושבי העיר.

 
השר דרעי גם הודיע על שורת צעדים בתחום ההכשרה התעסוקתית וההכוון התעסוקתי, והנחה את הצוות המקצועי לתת דגש מיוחד לבעיותיה המיוחדות של ביתר עילית, כעיר שרוב אוכלוסייתה הינה ילדים.

ראש העיר מאיר רובינשטיין: "העברתה הצפויה של ביתר עילית לתחום משרד הנגב והגליל, הינה בשורה עצומה לעיר. השר הרב אריה דרעי הניח בפנינו שורה של בשורות גדולות, הנוגעות לכל תושבי העיר. בזכות יכולתו של השר דרעי להזיז עניינים ולבצע מהלכים במהירות, התקדמנו היום צעד גדול לעבר עצמאות כלכלית לביתר עילית. תושבי העיר כולם אסירי תודה על כך".

לקראת סיום ישיבת העבודה שיבח השר דרעי את ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין על ניהול העיר ועל רמת הנקיון הבולטת מכל פינה בעיר למרות כל הקשיים הכלכליים איתם הוא נאלץ להתמודד מידי יום.

20151027091712

20151027091712 (1)

20151027091712 (2)

20151027091712 (3)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גנב מורשע בפלילים ונוכל כרוני חוזר לזירת הפשע.

    רק במדינת ישראל.

    ישראלי |
    הגב