דרעי בועידת ש"ס: "קורא לאטיאס: תפסיק להיות אורח ותחזור אלינו"

ועידת ש״ס השלישית שמתקיימת במלון רמדה רנסנס בירושלים יצאה היום לדרך בהשתתפותם של כל חברי הכנסת החרדים. יו"ר ש"ס אריה דרעי קרא לשר לשעבר אריאל אטיאס לחזור לתנועה במהלך נאומו בועידה. מחוץ לאולם מפגינים מצביעי ש"ס כנגד האפליה.

ועידת ש״ס השלישית שמתקיימת במלון רמדה רנסנס בירושלים יצאה היום לדרך בהשתתפותם של כל חברי הכנסת החרדים.  יו"ר ש"ס אריה דרעי קרא לשר לשעבר אריאל אטיאס לחזור לתנועה במהלך נאומו בועידה.

במרכז הועידה, כל שרי וחכ״י התנועה מציגים כעת את הפעילות שלהם במשרדי הממשלה, החוקים שמקדמים ועל הפעילות למען הציבור.

מחוץ לאולם הועידה מפגינים מצביעי ש"ס שמוחים כנגד אי תמיכת שס בחוק האפליה. מוקדם יותר פורסמה ברשת הודעה הקוראת לציבור לצאת ולמחות כנגד אי פעילותה של ש"ס בנושא האפליה,"בשעה שהשר דרעי יישב עם ליצמן וגפני בועידת שס במלון, אנחנו נעמוד בגשם ובקור ונמחה על המשך האפליה של בנותינו וחוסר המעש של שס ובפרט לאור ההתנגדות לחוק שעלה היום בכנסת ושחכי שס התנגדו לו. יותר לא נשתוק. כשהם יישבו מדושנים במלון, אנחנו נעמוד בחוץ בקור ולא נוותר". נאמר בהודעה.

מי שפתח את הועידה היה השר אזולאי  שיצא למתקפה נגד ׳יש עתיד׳: ״אנחנו זוכרים היטב כמה סבל עולם התורה ממפלגתו של לפיד. שני ילדים באותו בניין, אחד הלך לקייטנה והשני לא, רק בגלל שהוא חרדי. הם ילמדו אותנו על אפליה וגזענות?״

ח״כ מרגי  היה השני לדבר בועידת ש״ס והתייחס לאפליה שלא מוגרה: ״כל המלחמה שלי באפליית תלמידים במוסדות החינוך זה בהוראת ובהנחיית היו״ר דרעי. היום הגענו למצב שמנהלי מוסדות אשכנזיים מבקשים ממני עזרה וסיוע״.

: ח״כ יגאל גואטה דיבר בועידת ש״ס על  כניסת שס להסתדרות. "נחזיר את ש״ס לימים הטובים בהסתדרות. יש תוכניות גדולות. אחרי שהעברנו מסרים מהיו״ר, כולם כבר רצים אחרינו״.

לאחר מכן נאם  יו״ר ש״ס השר דרעי וקרא לעמיתו לשעבר בש"ס לחזור לתנועה: ״אני קורא לאריאל אטיאס: תפסיק להיות אורח ותחזור אלינו באופן קבוע. האחדות בש״ס היום מדהימה. אין חתרנות. כולם כפופים למועצת חכמי התורה. אנחנו בתקופת פריחה מדהימה״.

על הבחירות שנראות באופק אמר דרעי, ״אנחנו רוצים ומקווים שהממשלה הזאת תמלא את ימיה. ההערכה שלי שהממשלה הזו תוכל להאריך את ימיה עם רה״מ הנוכחי בנימין נתניהו. רק אתמול ראיתם איך ניסו לתקוע טריז בקואליציה״

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אטיאס העלה את מחירי הדיור שישאר בבית!!!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב