צפו: אריה דרעי מסמן יעד לפרישה(וידאו)

בראיון ל'רשת' מדבר יו"ר ש"ס על גל הטרור, מתייחס למגעים להרחבת הממשלה, מבקר את השיח בכנסת ועוקץ את יאיר לפיד. לראיון המלא {"אהיה מאושר"}

יש לנו בעיה של קבוצות ימין קיצוניות שלקחו על עצמם להיות אחראים על הנקמות וכו' – אלו דברים חמורים מאוד: כך מצהיר יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי בראיון לתכנית הערב של 'רשת'.

דרעי גם התייחס לגל הטרור ואמר כי יש לנקוט ביד קשה ביותר נגד המחבלים ותומכיהם. יחד עם זאת הדגיש דרעי את חובתה של הממשלה להעניק תקוה ואופק כלכלי לצעירים הערבים.

צפו בראיון (באדיבות רשת)

בהמשך נשאל דרעי על הרוח הרעה המנשבת בכנסת בכל הקשור להתלהמות והטונים של הח"כים סביב סוגיות שונות. "זו כנסת אחרת לגמרי ונצטרך להתרגל לזה", אמר דרעי והוסיף: "השיח הוא מאוד קשה כי כל הפעילות מכוונת לכותרות ולפרסומים בתקשורת. אפילו בקבינט לפעמים יש לי תחושה שנואמים שם בשביל התקשורת ואח"כ מדליפים…אותי זה מדאיג".

על אורן חזן אמר דרעי כי "לא אהבתי את ההתנהלות מול קארין אלהרר. אבל זו לא רק התופעה שלו".

כשנשאל על התפטרותו ממשרד הכלכלה טען דרעי כי לא היתה לו ברירה וכי הוא עשה זאת בצער.

דרעי גם העריך בראיון כי הצטרפות של 'המחנה הציוני' לממשלה לא תתרחש בזמן הקרוב. לדבריו, הוא היה שמח שזה יקרה – ולראיה "כשעזבתי את משרד הכלכלה הנחמה שלי היתה שאולי התיק הזה יהיה חלק מהנדוניא שתנתן לחהרי המחנה הציוני" – אולם ההיתכנות של תרחיש כזה אינה גדולה.

במהלך הראיון נשאל דרעי על אמירתו של לפיד (בעימות המפורסם ערב הבחירות האחרונות) לפיה הוא "ישקם אותו", והגיב בעוקצנות: "כרגע לפיד משתקם יפה…הוא מתקרב לחרדים ולמזרחים".

לסיום נשאל דרעי האם הוא חש סגירת מעגל בחזרתו לממשלה, והשיב: ,אין פה ענין של סגירת מעגל, יש פה שליחות. אין לי היום את חדוות העשיה שהיתה לי פעם. הייתי מעדיף להיות יור עם המשפחה. ביום שארגיש שאני יכול להעביר את המושכות למישהו אחר – אני אהיה המאושר באדם".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אדם צבוע ורשע מי מאמין לחצי מילה שלו לך הביתה כולם ישמחו בעיקר החכי"ם השפוטים שלך ירקדו משמחה

    רחל |
    הגב
  2. ילד מסכן יודע רק להאשים אחרים ולמצוא בעיות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב