דרעי תוקף: "המעסיקים מנצלים את הנשים החרדיות בתנאי עבדות מחפירים" (האזינו)

יו"ר ש"ס ושר הכלכלה אריה דרעי, תקף את המעסיקים ובעלי החברות הגדולות במשק שלדבריו, "מנצלים את הנשים החרדיות ונותנים להם שכר נמוך". דרעי הבטיח למגר את התופעה: "הדבר הזה יפסק", הוא הבטיח

יו"ר ש"ס ושר הכלכלה אריה דרעי, דיבר בישיבת סיעת ש"ס בכנסת  על התוכניות במשרד הכלכלה, ועל האפלייה כלפי העובדים החרדים.

דרעי התייחס בפתח דבריו על תחזיות האוצר שפורסמו היום, לפיו הציבור החרדי אינו משתלב בשוק העבודה, הוא הציע לאנשי האוצר לקלוט חרדים למעגל העבודה," טול קורה  מבין עינך, במגזר הממשלתי, לא מקבלים כיום חרדים, יש אפלייה ברורה, חרדי שבא להתקבל עם תארים ובגרויות לא יקבל שום עבודה". הטיח דרעי.

דרעי שב ותקף את המעסיקים ובעלי החברות הגדולות במשק שלדבריו, "מנצלים את הנשים החרדיות ונותנים להם שכר נמוך בתנאי עבדות מחפירים למרות שיש להם אותם תארים ואותם בגרויות החרדיות הן מקבלות שכר זעם בעשרות אחוזים פחות מהחילוניות". דרעי הבטיח למגר את התופעה: "הדבר הזה יפסק", הבטיח דרעי, "איך"? הוא שאל, "אנחנו נבדוק ונפעל".

מכאן עבר דרעי להתייחס על הסכם הגז ההולך ומתגבש: "צריך להמשיך לקבל החלטות, ההחלטה על הגז עומדת לפתחנו, אני הודעתי למי שצריך לדעת שאני לא אשמש כחותמת גומי ואני מתכוון לפעול  למען הציבור, מבחינת המחיר אני אפעל לשנות את ההסכם ככל שאוכל, למרות הלחץ הגדול שמופעל אני דרשתי שאנשי משרדי ינהלו את המשא ומתן בשביל ילדינו שיקבלו את המחירים הכי טובים".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי בטח מתכוון לתנאי החרפה והלנת השכר של הגננות ברשת "אל המעיין" של ש"ס שאותן הוא המעסיק.

  שלומי טוב |
  הגב
 2. כל הכבוד,
  זה מטורף שחילונית באותה חברה משתכרת 16,000 ש"ח, וחרדית שעושה את אותה עבודה בשלוחה החרדית המקבילה מקבלת רק 4500 !!!!!!

  חרדית פשוטה |
  הגב