דרעי במסרון לבנו: "יש לכם אבא במשרה מלאה" (הקלטה)

מקורבי דרעי: "נחוש להתפטר" • דרעי במסרון לילדיו: "יש לכם אבא במשרה מלאה אשתדל להיות אבא טוב" • בינתיים: דרעי בסבב אצל חברי מועצת חכמי התורה לאחר שאמש נעדר בעת ביקורם. הקלטה

יו"ר ש"ס אריה דרעי התייחס אמש להחלטת מועצת חכמי התורה של ש"ס לדחות את בקשתו להתפטר מראשות המפלגה, ואמר כי הוא אינו חוזר בו מהחלטתו.

"מבקשכם אל תיפול רוחכם אל ירך ללבך", פנה דרעי בהודעה שמסר הלילה לפעיליו. "עליכם להבין שאחרי ביזיון התורה וחילול השם הגדול שהתרחש אתמול. אינני מוכן עוד לפגיעה ולו הקטנה ביותר בדמותו ובמורשתו של מרן. לא קל לי עם צעד ההתפטרות אך אני עושה זאת בלב שלם ונקי. מרן חי וקיים!".

במסרון ששלח אמש דרעי לבנו יהודה והגיע לידי 'קוקר' נכתב: "ברוך השם יש לכם אבא במשרה מלאה, מקווה שלא יימאס לכם. אני אשתדל להיות חבר ואבא טוב. אוהב אתכם, מתנצל מאוד שלא עדכנתי אף אחד חוץ מאמא. תעביר לכל המשפחה".

בשעות האחרונות החל דרעי בסבב התייעצויות אצל חברי מועצת חכמי התורה שנפתח בביקור ראון אצל הגר"ש בעדני בבני ברק. גורמים פוליטיים מעריכים כי דרעי מנסה להסיט את תשומת הלב מתוכן הקלטת ולהציגה כפגיעה במורשת מרן ולא פגיעה בשמו. עדיין לא ברור מה ההחלטה הסופית של דרעי כי על פי ההודעה נראה כי הוא אינו חוזר בו מהודעת ההתפטרות, ההערכות הן שעל אף כעסו של דרעי, הוא יקבל לבסוף את הכרעת מועצת החכמים ושאר בתפקידו. יש הטוענים כי מדובר בכלל בתרגיל מבריק של דרעי, ושבימים הקרובים הוא ימצא את הדרך לרדת מהעץ.

נכדו של מרן הרב עובדיה יוסף, הרב יעקב ששון, אמר הבוקר כי הם מקווים שדרעי יחזור בו. "הוא סבור שהוא יוכל לשכנע את מועצת חכמי התורה שהיציאה שלו מתנועת ש"ס תהיה טובה לתנועה. הוא מאמין שעצם ההישארות שלו בתנועה גרמה לחילול השם גדול". לדבריו, "הוא חשב שהוא יוכל למנוע את זה אם הוא יצא מהתנועה. אנחנו חושבים שזה לא נכון". הוא הוסיף על דרעי: "האיש פשוט שבור, ואני מקווה מאוד שראש הישיבה יסביר לו שזה לא מקובל עליו"

חבר הכנסת יעקב מרגי התייחס הבוקר לדרמה בש"ס: "לוקחים את זה כמהלך ציני", אמר מרגי, "אני חושב שהייתה פגיעה קשה ונחצה קו אדום. המהלך הוא רציני מבחינתו".

לדברי מרגי, "זה מהלך שיכול רק להזיק לתנועה, אני חושב שהוא צריך להמשיך ולהנהיג אותה". הוא הוסיף כי "דרעי יעבור אצל חברי המועצה היום ויסביר את החלטתו".

IMG-20141230-WA0145

 

[alooma ref="24c5ac7816e79d2bdffd727fe9052516.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פלא מי מהרבנים מתיר טלפון לא כשר? רק לבנים של הרב "הגאון ירא השמים שעושה רק לשם שמים" הותר לחזיק מכשיר לר כשר. כדי שאבא יפרסם כמה הוא מסכן.

  אברך לא תמים |
  הגב
 2. הלוואי שיתפטר, כך ורק כך שס תגדל ותצמח, ותעלה מעלה מעלה.

  "זכור את אשר עשה דרעי למרן – לא תשכח".

  מרן בוכה: "לא שמע בקולי, עד היום אני סובל בגללו, חימם את כדורי לצאת נגדי. הוא עשה את אוסלו".

  אריה תצא לנו מהוורידים, אתה עבריין מורשע, אתה מושחת ומשחית, נמאס ממך!!!

  די…………………

  שסניק שרוף לשעבר |
  הגב
 3. בן אדם רמאי שקרן ונוכל. שיקר על מרן. לא שמע בקולו.

  הביא עלינו את אסון אוסלו, וזרק את זה על מרן…

  הכל ספין, רק שלא ידברו על תוכן הקלטת….

  תלמיד מרן |
  הגב