דרעי במתקפה נגד ישי: "עשה מעשה נתעב והקליט את מרן כשנאבק על חייו" (הקלטה)

יו"ר ש"ס יוצא לקרב בלימה נגד הקלטת אותה מאיימים גורמים במטה ישי להפיץ: "להקליט את הרב, כשהוא נמצא תחת משככי כאבים וטיפולי דיאליזה, זה מעשה נבלה שאין כדוגמתו", אמר דרעי בראיון לרשת ב. האזינו

מקדים רפואה למכה: האיומים של גורמים במטה ישי לפרסם קלטת נוספת מימיו האחרונים של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, מביאה את יו"ר ש"ס לתקוף את המעשה עוד לפני שהוא בוצע בפועל. האזינו ליו"ר ש"ס מתייחס לנושא.
[alooma ref="285cde720408589966a3edcd779a57cd.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

כזכור, גורמים במטה ישי טענו כי ההם מחזיקים בקלטת בה נשמע מרן בימיו האחרונים מורה לאלי ישי להקים מפלגה חדשה "ואני אסייע לך משמים".

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, נשאל על כך בראיון שהעניק לרשת ב ואמר: "לא יכול להיות כזה מעשה שפל ונתעב, שבזמן שכולנו היינו בחדרו של הרב ונאבקנו על חייו, בא אדם שנתנו בו אימון, וכל מה שמעניין אותו זה להקליט אותו ולדובב אותו, כשהרב נמצא תחת משככי כאבים וטיפולי דיאליזה, זה מעשה נבלה שאין כדוגמתו, זה מעשה חמור שאין כמותו".

דרעי המשיך: "איך נותנים יד למעשה פשע ומקליטים אדם שמחובר במכונות ופוגעים בכבודו ואמונו של מרן?! זה מעשה נתעב".

"ישי הקים מפלגת שעטנז כדי לעבור את אחוז החסימה", עקץ דרעי והודה כי "אין ספק שישי עשה לנו כאב ראש גדול בחודשיים האחרונים". האזינו

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כמה הזיותתתתתת…

  א. כולם יודעים שמרן הוקלט 24 שעות ביממה…
  ב. אתה מאשים את אלי בהקלטות.. אנו מאשימים אותך בגרימה למותו!!!
  איימת, הלחצת, לחצת, שיגעת את השכל… – עד שמצב בריאותו הידרדר מיום ליום!!!

  עובדיה |
  הגב
 2. מיותר לציין שלא פחותה היא הערכתו ואהבתו של מרן ראש הישיבה שליט"א למרן זצוק"ל. כמעט ואין דרשה ואין שיעור בהם הוא אינו מזכיר את דמותו המופלאה. בכל הזדמנות הוא מציב אותו כיעד וכדמות לחיקוי ולהערצה, על בקיאותו העצומה, על סגנונו הקולח, על שקידתו המופלאה, ובעיקר על ספריו היקרים והחשובים.

  אך כמדומה שההערכה והכבוד האמיתיים ביותר משתקפים מהנהגתו של מרן ראש הישיבה שליט"א בענין צאת שבת לפי דעת ר"ת. בנדון זה ידועה דעתו של מרן רה"י שהעיקר כדעת הגאונים, ובתשובות ארוכות ורחבות נימק את דעתו בכמה מקומות בטוב טעם ודעת, ואף נשא ונתן בזה עם מרן בארוכה. ועם זאת, למעשה נוהג מרן רה"י וכך נוהגים בישיבה ע"פ הוראתו להוציא שבת כדעת ר"ת. וכל כך למה? מנמק זאת מרן רה"י בפשטות: "הואיל ונפק מפומיה דמר" )קונטרס בין השמשות שבסו"ס משנה ברורה חלק ג' מהדורת איש מצליח עמוד ק"א)

  אחד מהמקומות בהם נחשפו הציבור לגודל אהבתו של מרן זצ"ל למרן הגר"מ מאזוז, היה בפעמים בהם היה מגיע מרן הגר"מ ללוין. כמעט בכל מערכת בחירות הוזמן מרן ראש הישיבה שליט"א להיות הרב המקדים, ודוקא בשבוע הסמוך ביותר למועד הבחירות, כי ידע מרן שדבריו נשמעים. מה שמעניין היה לראות את האהבה העצומה שהופגנה שם.

  במוצש"ק שמות התשס"ג בביהכנ"ס היזדים, מסר מרן ראש הישיבה שיעור במוצאי שבת לפני שיעורו הקבוע בלויין של מרן, בבוא מרן הפליג מרן ראש הישיבה שליט"א בשבחיו כיאה וכיאות לגדול הדור שליט"א, ובסיימו דבריו, "וְ ֹלא יָ כֹול יֹוסֵ ף לְ הִ תְ אַ ּפֵ ק" )בראשית מה, א(, וכך אמר: אמנם ידידנו רבי מאיר דיבר בשבחי, אך תדעו שכל מה שאמר עלי, כל זה צריך להיאמר עליו!…

  במערכת בחירות האחרונה לפני פטירתו של מרן, כאשר הגיע מרן ראש הישיבה לשיעור בלויין, ושהו במקום גם כל גדולי התורה הספרדיים, ראו הכל איך מרן הגר"ע יוסף יוצא מגדרו ברוב אהבה וחיבה דוקא למרן ראש הישיבה, ומיד בהכנסו חיבקו ונישקו. והנה באמצע משאו של מרן ראש הישיבה, לפתע יצא מרן מגדרו ולהפתעת כולם הושיט את כוס התה שלו למרן ראש הישיבה שליט"א.

  לאחר השיעור, ביקש רק ממרן ראש הישיבה לעלות אתו לביתו, ושם ביקש ממנו להביא לו את הנקודות שהוא כתב לעצמו לדבר, שיהיו הדברים מול עיניו. כיון שהיו הדברים בכתב ספרדי שאינו בקי בו )מרן כתב בחצי קולמוס שהוא קצת שונה(, אמר לו מרן שזה בכתב ספרדי, אבל מרן לא ויתר "תן לי לפחות לראות, כי אני אוהב לראות את כתב היד שלך גם בלי להבין" )יש תמונה שמרן מסתכל על הכתב(. לאחר מכן ביקש שיביא לו את כל הדרשה כתובה, ובאמת הקלידו את כל הדרשה שהרב מסר שם ושלחו למרן. והעיד נאמן ביתו כי ביומיים שחלפו עד שהגיעו הדפים שכתב מרן ראש הישיבה, כל כמה זמן שאלו מרן "נו, רבי מאיר כבר שלח את הדפים", "תבדוק אם כבר הגיעו הדפים!" הלא דבר הוא!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מאד מעניין שרק אלי ישי יודע שהרב אמר להקים מפלגה,מה מרן לא אמר לרב שלום כהן לרב בעדני וכו׳ זה מוזר מאד .
  מה יוצא מהדברים של אלי ישי שהרב אמר סתם דברים בשיעור שהחזיר את הפקדון?

  ממ |
  הגב
 4. כנראה יש בקלטת חומר נפץ רציני, דרעי בלחץ. במקום שיתייחס לתוכן מה שמרן אומר, תוקף את ההקלטה, רשע מנוול.

  לפרסם רק את הקול של מרן בלי התמונה, או לפרסם את התמליל שיהא חתום על ידי מומחים לעניין, ויביאו חוות דעת רפואית שמרן היה צלול.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 5. דרעי צא מהסרט שלך אתה לא מבייייןןןןן לא יעזוור לך אתה מוריד את עצמך אתה מוכר את המפלגה שלך בעד ליכלוכים לך תלמד הלכות שמירת הלשון במעשיהו ואחרי זה תחזור לש"ס

  יהודי מאמין בהשם |
  הגב
 6. דרעי לא תצליח להסיח ממה שמרן אומר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב