דרעי בנאום פנימי: "אני מרוויח פחות משכר מינימום" • האזינו

מביך: יו"ר ש"ס ושר הפנים אריה דרעי אמש בנאום ברחובות דיבר על שכרו המצומק, לדבריו, וחשף: "מרן הגר"ע יוסף הורה לי לא לצום בעשרה בטבת". האזינו לדברים

אם חשבתם ששר הפנים אריה דרעי הוא איש אמיד שמרוויח טוב, תשכחו מכל זה: לטענתו, אתמול בנאום פנימי ברחובות, "הוא מרוויח פחות משכר מינימום". כך לפחות אמר אמש בנאומו בפתיחת מוסדות 'אור לציון' ברחובות.

דרעי: "אני לצערי לא זוכה לשבת ללמוד תורה. אני חושב שאני עובד קשה. אם אני אעשה חשבון לשעות שאני עובד, אני משתכר מתחת לשכר מינימום. אני משתדל לעשות כמה שאני יכול. שהשם ייתן כוח".

האזינו:

בהמשך, דרעי מספר על עצמו שמרן הגר"ע יוסף זצ"ל היה מחייב אותו בצומות קלים כמו עשרה בטבת ותענית אסתר וכו' – שלא לצום. "הוא היה מתקשר לבת שלו ואומר לה: תכניסי לו קפה, שלא יצום, ותוודאי שהוא שותה. הייתי אומר לרב: מה אני גוי? אני לא יכול לצום? והרב היה אומר לי: אתה פטור מלצום. העבודה שלך יותר שווה מהצום. אתה פטור מכל הדברים, תשב לעבוד".

אחד המשתתפים שהיה נוכח בנאום אומר ל'אקטואליק': "זה היה מביך שהוא אמר שהוא מרוויח פחות משכר מינימום. משכורת כיו"ר ש"ס ושר הפנים היא 30 אלף שקל. כל אחד מהמשתתפים היה חולם לקבל כזו משכורת, ואל תשכח שיש לו עוזרים פרלמנטים, צוות, לשכה, נהג ועוד. לא כל המשתתפים שם 'קנו' את זה", הוא טוען.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין על אריה דרעי, אתם מנסים להציג את הדברים עקום אבל לא ילך לכם הציבור אוהב אותו.

  אין על דרעי!!!

  וגם מי שלא אוהב אתו מודה בעשייה הענקית שלו. - אוהבים אותך דרעי!!!! |
  הגב
 2. תנו לי כזה שכר מינימום ואני מסודר

  השסניקים זה עדר של תמימים

  בלון שקוף |
  הגב
 3. דרעי איש אומלל ומתוסבך

  ואני ממש לא מרחם עליו הוא קנה את זה מרצונו וגאוותו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מה קרה

  אתר מפגר מה מביך פה הבן אדם עובד 24 שעות
  ידוע שאתם אתר של יחד ואלי ישי המתוסכל

  דרור |
  הגב