דרעי מרוצה: "משרד הדתות בשליטת ש"ס – בלי שותפים" (גלריה)

עשרות נציגי ש"ס מרחבי הארץ הגיעו לאירוע הרמת כוסית לכבוד חג השבועות במהלך הטקס הדף דרעי את הביקורת סביב סבב המינויים במשרד הדתות: "דאגנו שהוא יהיה בשליטת ש"ס וללא שותפים כדי לעשות מהפכה אמיתית בשירותי הדת כי בזה מרן זצ"ל ראה חזות הכל"

עשרות נציגי ש"ס מרחבי הארץ הגיעו לאירוע הרמת כוסית לכבוד חג השבועות בהשתתפות שרי התנועה וחברי הכנסת.

את מסכת הנאומים פתח ח"כ יצחק וקנין שציין בדבריו את העובדה שש"ס מחזיקה כיום בתיקים ומוקדי כח חשובים שזה מעבר לכוחנו במספר המנדטים וכיום ניתן לסייע לציבור בכל תחום מתחומי החיים.

סגן שר האוצר יצחק כהן ציטט בנאומו את הממונה על התקציבים באוצר בדבר רצינותו ומומחיותו של אריה דרעי בפעילות שלו מול הגורמים המקצועיים במשרד ואת היכולת שלו לתת את הדעת גם על הפרטים הקטנים בצורה מקצועית ויסודית.

20150520051220

יו"ר ועדת החינוך יעקב מרגי אמר בנאומו כי הוא מודה על היוזמה החשובה של הכינוס הזה. מרגי הוסיף כי ההסכם הקואליציוני הזה רק ילך ויתרחב וכל אחד מבני התורה ומציבור השקופים ירגיש מהר מאוד את השפעתה של ש"ס בממשלה.

אחרון הנואמים היה יו"ר המפלגה ושר הכלכלה ופיתוח נגב וגליל אריה דרעי שבפתח דבריו הדגיש את האחדות והפרגון שיש בין חברי הכנסת. דרעי הוסיף כי ביום יום מרגישים איך מרן זצ"ל מתפלל על התנועה משמים ואיך שסייעתא דשמיא מלווה את פעילות התנועה.

דרעי ציין כי אין נושא אחד שש"ס לא עמדה עליו במו"מ הקואליציוני וכבר אתמול הממשלה החליטה לשנות את ההחלטה המפלה משפחות חרדיות במעונות יום.

20150520051220 (2)

כיום מבינים במשרדי האוצר והכלכלה שהמדיניות השתנתה ושאנחנו נעמוד על כל סעיף וסעיף.

גם במשרד הדתות דאגנו שהוא יהיה בשליטת ש"ס וללא שותפים כדי לעשות מהפכה אמיתית בשירותי הדת כי בזה מרן זצ"ל ראה חזות הכל ותמיד אמר שמינוי רב עיר ירא שמים תרים את הרמה הרוחנית של העיר.

יו"ר התנועה נגע בנושא המינויים במועצות הדתיות ואת הרצון לתת לרבנים ולאאשי המועצות שייבחרו את הכלים המתאימים לתת שירות לציבור.

בסיום הודה דרעי לחברי צוות המו"מ על ניהול מוצלח ועל הישגים גדולים לטובת הציבור ובעיקר בשלוש הדרישות איתם הלכה ש"ס בבחירות שהם הורדת מע"מ על מוצרי יסוד, העלאת שכר המינימום והגדלת ההיצע בדיור בר השגה.

20150520051220 (1)

עוד ציין דרעי את התקציב למבני דת שאושר ברגע האחרון לפני החתימה על ההסכם הקואליציוני.

אריה דרעי הדגיש בסיום דבריו שיש לא מעט בעלי תפקידים חדשים ופנה לנציגים ברחבי הארץ להשתמש בהם ולהיעזר בהם כדי לסייע לציבור הבוחרים בכל נושא שהם צריכים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.