דרעי בתגובה לירי הרקטות: "התגובה תהיה קשה מאד"

אריה דרעי, חבר הקבינט הבטחוני, הגיב הבוקר למטח על עוטף עזה: "אנחנו נגיב ולא בירי ארטילרי סתם, אלא במקומות הכי כואבים שיכולים להיות". יו"ר הכנסת: "נחצה קו אדום חמור ביותר"

שר הפנים וחבר הקבינט, אריה דרעי, התייחס הבוקר בראיון לרשת ב' למטח הירי לישובי עוטף עזה ואמר: "לא נכיל את זה. התגובה תהיה קשה מאוד. אני מודה לבורא עולם שלא היו נפגעים, למרות שהיה ירי של עשרות רקטות".

דרעי הבטיח למפגעים: "הם יקבלו את התשובה. לא נחיה עם השגרה, אנחנו נגיב ולא בירי ארטילרי סתם, אלא במקומות הכי כואבים שיכולים להיות, חכו ותראו. הם יקבלו את התשובה הכי כואבת שיכולה להיות. לא יתכן שתושבי הדרום יחיו בחרדה וילדיהם ישבו במקלטים".

דרעי הוסיף: "אין לנו שום עניין בהידרדרות של המצב. אנחנו לא עושים שום פעולה שמדרדרת את המצב. אבל לא יכול להיות שאנחנו נחטף ונגיד שלא רוצים לדרדר את המצב".

יו"ר הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין הגיב: "שיגור פצ"מרים לעבר גן ילדים הוא קו אדום חמור ביותר. לא ניתן לארגוני הטרור לפגוע ולערער את בטחונם של ילדי ותושבי ישובי עוטף עזה.

"אני מחזק את התושבים שהתעוררו לבוקר הקשה הזה, ואת לוחמי כיפת ברזל על יירוטים מוצלחים".

שר התקשורת איוב קרא הגיב: "הרקטות הבוקר לכיוון ישובי עוטף עזה הוא הסלמה מסוכנת של מצב שגם כך נפיץ כרגע, בהמשך לירי על שדרות אמש ונסיונות החדירה של הימים האחרונים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.