"תנצלו את המומנטום – תביאו את ילדי מרן לקברו"

מקורב למשפחת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל ל'אקטואליק': ימים ספורים אחרי התפטרותו המתוקשרת, דרעי פנה לילדיו של מרן ודרש שיעלו לקברו לבקש סליחה על פרסום הקלטת

בעקבות הפרסומים האחרונים בעיתונות הכללית על מאחורי הקלעים של המתרחש בתנועת ש"ס, החל מהמרד הפנימי נגד ראש התנועה שר הפנים אריה דרעי, והמשך בהקלטות שפורסמו מבנו של נשיא מועצת חכמי התורה חכם שלום כהן שליט"א, צפים עדויות נוספות על המתרחש לאחרונה בש"ס.

כעת, חושף מקורב למשפחת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל ל'אקטואליק', עוד פרטים על הדרמה שהתרחשה ערב הבחירות האחרונות לכנסת, לאחר שפורסמה הקלטת בה נשמע מרן זצ"ל מדבר נגד דרעי, אז, כזכור, הלך דרעי, הניח את המפתחות והתפטר (וכמה ימים לאחר מכן חזר לתפקידו).

לפי המקורב, ימים ספורים אחרי התפטרותו המתוקשרת של דרעי, התקשר דרעי למקורבו ואיש אמונו באותם ימים, גורם שהיה בעל השפעה על בניו ובנותיו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל ודרש ממנו: "תדאג שכל הבנים והבנות של הרב יגיעו לציונו של מרן, ויבקשו ממנו סליחה על פרסום הקלטת". דרעי הסביר למקורבו באותה שיחה: "חייבים לנצל כעת את המומנטום". את הדברים אמר דרעי למקורבו בזמן בו שהה עם מספר מצומצם של ידידים, ביניהם ראש מועצה דתית ידוע, באחד ממלונותיה המפוארים של טבריה.

בעקבות השיחה הזו, החל המקורב בסדרת שיחות עם בני המשפחה לתיאום מועד שבו יעלו כולם לציונו של הרב, בליווי תקשורתי כמובן, ויבקשו ממנו סליחה על פרסום הקלטת כהמשך לקמפיין "אבא מה עשו לך" שהתפרסם באותם ימים.

המקורב מספר ל'אקטואליק', כי בקרב משפחתו של מרן זצ"ל לא שררה תמימות דעים בנוגע למהלך הזה, וזאת בלשון המעטה. "חלק מבני המשפחה הבינו שמדובר בתרגיל ביחסי ציבור וסירבו לנצל את זכרו של הרב לשם כך", הוא אומר.

בסופו של דבר, הסכימו ארבעה מילדיו של מרן להגיע לציון אביהם: הראשון לציון הרה"ג יצחק יוסף שליט"א, הרה"ג דוד יוסף שליט"א חבר מועצת חכמי התורה, הרה"ג משה יוסף מבעלי בד"ץ בית יוסף, ובתו, גב' עדינה בר שלום. יתר הילדים, וביניהם הרה"ג אברהם יוסף, רב העיר חולון, כלתו הרבנית יהודית יוסף ושאר הבנות והחתנים, סירבו להגיע למעמד.

העדות הזו, יחד עם הפרסומים האחרונים על מה שהיה מאחורי הקלעים בבחירות האחרונות, שופכים אור נוסף על המתרחש בקרביים של ש"ס.

מסביבתו של דרעי לא נמסרה תגובה. משתתקבל – תפורסם.

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכל המגיבים תפסיקו לבלבל במוח

  כל מה שקורה לדרעי זה מהקפדה של הרב אמנון יצחק..דרעי נתן הוראה ברוב חוצפתו ורישעותו הרבה להוריד את הרב אמנון יצחק לא פחות ואל יותר את גדול המחזירים בתשובה בעולם בכל בזמנים..חשבתם שהקב"ה ישתוק? תעקבו אחר כל אלו שיצאו על הרב אמנון יצחק ותראו איפה הם היום ומה קרה להם

  יוסף |
  הגב
 2. לזה קוראים פוליטיקאי מה אתם רוצים מימנו הוא יודעה לשחק (בנו הספרדים ) מצויין

  הרב עובדיה הבטיח לעזור והוא עוזררר

  הדר |
  הגב
 3. דרעי

  מגיע לכל מטומטם שעדיין לא מבין ברשעותו של האיש לטעות ולהמשיך ולטעות

  אבי |
  הגב
 4. שפל הדרעק הזה מנצל את מרן גם בפטירתו

  נמאס ממכלוף הגנב והשפל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. עצוב עצוב עצוב

  מפעל חייו של מרן בקריסה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. פוליטי

  יוסף כהן אתנ פשוט חולה די עם השנאה שלך חטרן…

  יהודה |
  הגב
 7. מדהים

  האיש הזה הוליך שולל את כל הרבנים
  ציבור שלם שהוא חושב אותם לעדר

  קיויתי לשובו של דרעי כל השנים. היום אני בז לו

  נח |
  הגב
 8. מי חשב אחרת??

  מי בכלל חשב אחרת??? זה היה ברור לכל מי שלא מפגר.

  בני |
  הגב