דרעי הולך ומסתבך: המשטרה חוקרת פרשה נוספת

במקביל להעברת ההמלצות בעניין דרעי, המשטרה ממשיכה לחקור פרשה נוספת בנוגע לדרעי. יתכן שהשר יזומן לחקירה נוספת, בהתאם להתפתחות. צפו בדיווח של מוטי גילת

לאחר שהמשטרה המליצה לפרקליטות הבוקר להגיש כתב אישום נגד דרעי בגין הלבנת הון והפרת אימונים, הערב נחשף בכאן כי במקביל להעברת ההמלצות בעניין דרעי, המשטרה ממשיכה לחקור פרשה נוספת בנוגע לדרעי. יתכן שהשר יזומן לחקירה נוספת, בהתאם להתפתחות.

הפרשן מוטי גילת דיווח הערב כי באם יוגש נגד דרעי כתב אישום – דרעי ילך לכלא, "הממשלה לא יכולה להיות מעון לעבריינים".


במקביל, חשף הערב אביעד גליקמן כי שווי עבירת הלבנת ההון הינו כשבע מאות אלפי שקלים. פרקליט המדינה ובפרקליטות מיסוי וכלכלה סבורים שיש להגיש כתב אישום נגד דרעי. ואילו גרסת דרעי בעניין השיבוש: "לא דיברתי. רק אמרתי לראש המטה שלי שביקשו ממני את מספר הנייד שלו ושיתקשרו אליו".

הערב חשף גיא פלג בערוץ 2 קטע מתוך תמליל מתוך חקירתו של דרעי שעסק בעניין "ההלוואה" שקיבל מאיש העסקים אילן שרעבי. החוקרים אמרו לדרעי לא להחזיר הלוואה שלקח מאילן שרעבי, אך דרעי השיב להם בחקירה "קבלתי הוראה מהרב חיים קניבסקי להחזיר אז החזרתי".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה תמונות וסרטים של כבוד ראש הממשלה

  גילת ותאגיד כאן .אתם אנטי תקשורת חופשית

  510 |
  הגב
 2. דרעי זלזלת באדמור מגור שליט"א אז בבקשה קיבלת כלא ! רוץ לבקש סליחה - חצוף

  סוף רע לכל עבריין שפוגע באדמורים שליט"א

  משה מעמנואל |
  הגב
 3. אבא מסתכל מלמעלה, ומטפל...

  2 היבטים על חקירת דרעי

  1. זה החילול ה' אליו מרן התכוין, גם אם לבסוף הפרשה תתפוצץ בלא-כלום, הכותרות השליליות עכשיו על "הפושע שחוזר לזירת הפשע" הם חילול ה' צורם.

  2. נכון שזה אולי לא ממש מפריע לחכם שלום, אבל ברור מעל כל ספק שלמרן זצ"ל היתה העדפה אחרת.
  וגם לרב מאזוז!
  מותר להם.

  חיים ביטון |
  הגב