דרעי , הליצן והמלך בלונה פארק של בני ברק

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הגיע היום לסיור במתחם ה'חנוכיף' – הלונה פארק הענק שהוקם לילדי הערים בני ברק, בית שמש ומודיעין עילית, הנערך בפארק גהה דרום במימון משרד הפריפריה הנגב והגליל.

 

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי הגיע היום לסיור במתחם ה'חנוכיף' – הלונה פארק הענק שהוקם לילדי הערים בני ברק, בית שמש ומודיעין עילית, הנערך בפארק גהה דרום במימון משרד הפריפריה הנגב והגליל. אל הסיור הצטרפו ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין, סגני ראשי העיר אלי דדון, גדליהו בן שמעון, שיקי מנדל, מנחם שפירא, מנכ״ל הפריפריה אריאל משעל וחברי מועצת העיר.

השר ופמלייתו סיירו בין המתקנים השונים בפארק הענק המשתרע על פני 10,000 מ"ר, שוחחו עם הילדים המאושרים שמצידם ביקשו לומר "תודה". כמו כן, השר ביקר במתחם הפעלות גדול והשתתף בחידון דיגיטאלי בנושא ימי החנוכה. השר ברך את הילדים שימשיכו ליהנות בדרך התורה.

בישיבה מיוחדת שהתקיימה במקום אמר ראש העיר רובינשטיין, כי הוא שמח שהמיזם הזה הצליח לקום בתוך זמן קצר, עם כל האישורים הנדרשים, וכמובן בסיועו של השר דרעי ומשרד הפריפריה שהעניק את המימון לפרויקט הגדול.

השר דרעי אמר בישיבה: "ביטלתי ישיבה חשובה בירושלים כדי להגיע לכאן. אין דבר משמח יותר בחנוכה מלראות ילדים נהנים ומאושרים. אני שמח שעיריית בני ברק היא מהחרוצות לבצע את היוזמות הרבות שמשרד הפריפריה מוציא, לרווחת תושבי העיר".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.