"דרעי הפסיד בכל מה שהשקיע בבחירות המקומיות – גם בבית שמש נכשל"

פרשת בית שמש עדיין לא הגיעה אל סיומה. רבים הפרשנים וכותבי הטורים שכתבו והביעו דעתם על הבחירות בבית שמש. השבוע, לאחר שהוכרע כי בית שמש הולכת לבחירות חוזרות, שוב החל מצעד הכותבים על הבחירות החוזרות ומשמעותן.

גם עקיבא נוביק מ'ידיעות אחרונות' כתב על כך בטורו ואומר כי "ההכרעה כאבה לדרעי לא פחות מלאבוטבול. הוא השקיע בבחירות האחרונות את כל כוחו בשלש ערים: את ירושלים הוא הפסיד עם ליאון, כך גם באלעד עם פרוש וכעת עם אבוטבול בבית שמש" הוא מביא בהמשך גם את דבריו של דרעי על הכישלון "צר לי שבית המשפט בחר ללכת אחרי קמפיין תקשורתי ובו שלל את ההכרעה הדמוקרטית של תושבי בית שמש".

גם העיתונאי יהודה שלזינגר מ׳ישראל היום' כותב על פרשת בית שמש, הוא משבח את מוטי לביא שמנגח בציבור החרדי וכותב "כמעט כל הציבור החרדי התייצב מאחורי אבוטבול, אך פרשת הזיופים כבר גרמה את הנזק – לראש העיר ולציבור החרדי".
בהמשך הוא אומר "המראיין האמיץ והבוטה בציבור החרדי, מוטי לביא, העז להקשות על ראש העיר הנבחר, והטיח בו במהלך שידור ברדיו קול ברמה: אתם מדליקים שריפות בבית שמש וכל הציבור החרדי משלם את המחיר".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אתם מתיחסים לזה כאל צחוק, ללכד, לאחד, הפסד, ניצחון, זה לא ככה זה באמת אחד המפלטים האחרונים לציבור החרדי ללכת לגור אחרי שהוציאו לנו את החשק והאפשרויות לגור בכל מקום אחר בארץ ואם משה אבוטבול יפסיד הפעם שוב נסבול מידידי החרדים שכמו תמיד הכי הרבה הציקו לנו ובל נשכח שגם לפיד הידיד שלנו צקצק בלשונו והניד בראשו לאות ידידות נפלאה מיד כשנבחר והיום אנו יודעים שלא היה המן כזה כבר שנים ארוכות

  יחזקאל |
  הגב
 2. לדעתי אם היו מאשרים את תוצאות הבחירות היתה שם מלחמת אחים כמו שהחברה של אלי כהן הצהירו מפורשות, עכשיו אחרי הפסיקה של בית המשפט הוא כבר מדבר כידיד החרדים. וזה הזמן פשוט ללכד את כל הציבור החרדי ולנצח בבחירות ולסתום את הפה לשינאה ולהתלהמות שלהם.

  משה |
  הגב
 3. המצחיק זה שמתי שתוצאות הבחירות הכריעו שמשה אבוטבול ניצח צעקו אנשי אלי ישי זה ניצחון של ישי ודרעי רק הפסיד (בירושלים ואלעד) אולם עכשיו שהשופט פסק לבחירות חוזרות מייחסים את ההפסד לדרעי….
  הטעות שדרעי עשה זה שהוא היחיד שאחרי הפסיקה של בית המשפט היה הראשון שאמר שנערער על התוצאה וכו' לדעתי היה אמור לשתוק ולא לומר כלום ככה שלא ייחסו עליו את ב"ש וגם יוכל ללכת עם אלי כהן כי משה אבוטבול הוא ממזמן של האשכנזים!!!!

  יוסי |
  הגב