דרעי וגפני, הציבו אולטימטום / רות בוארון

התגוררתי בארצות הברית, ראיתי במו עיני איך יהודים אפילו חרדים נמשכים להיכנס לבתי כנסיות שלהם ומביטים פנימה. דרעי גפני וכל הנוגעים בדבר לא עת להחריש, הציבו אולטימטום לראש הממשלה!

{או אנחנו או הרפורמים}

היו ימים לפני שנים לא רבות, כאשר עדיין האידיאולוגיה שלטה בכם, לא היססתם לאיים בהפלת הממשלה כשמשאית הובילה מטענים בכביש גהה בעיצומה של השבת.

הערכים האמיתים דאז שלטו בכל עניין רוחני, חזקים הייתם ואיתנים, ידעתם על מה נלחמים.

כך הצלחתם לעמוד על שלכם ולהחזיק מעמד בין ים של דעות שונות הנוגדות את התורה ואת ההלכה.

עברו ימים חלפו שנים, ואבוי, מה קרה לכם הנציגים החרדים?מדוע נאלמתם דום? אכן העולם מתקדם, הטכנלוגיה נכנסה לחיינו ושינתה את הדור ולעיתים גם את הדרך.

הציבור החרדי כרוע ונופל שדוד לרשת שפורס בפנינו השטן, יותר מידי פשרות, עצימת עיניים ופתיחת דלתות למי שרוצה להרוס מבפנים את הדת ותורת ישראל מיסודה.נחלנו מפלה גדולה אשר הרסה כל חלקה וחלקה בעם ישראל!

בימים האחרונים הורדתם קרנכם במאבק נגד הרפורמים שקיבלו הכרה ושטח להתפלל במתחם הכותל.

בישראל עדיין אין הכרה לתנועה הרפורמית, אולם מעבר לים הם גדלים ושולטים באמצעות אילי ההון שמנסים לכרסם בתורת ישראל ולהאחז גם בארץ הקודש תוך מתן הכרה מממשלת ישראל.

מכלי ראשון אני מדברת: התגוררתי בארצות הברית, ראיתי במו עיני איך יהודים אפילו חרדים נמשכים להיכנס לבתי כנסיות שלהם ולהביט פנימה. שלא לדבר על הציבור החילוני שהמון מהם מתבוללים ומגדלים כעת דור שיצא מחלקת עם ישראל.

ולכם, אישי הציבור: דרעי גפני וכל הנוגעים בדבר! קומו כעת שאו עיניכם לשמים
דברו על מידת האמת מה היא רצון ריבון ןהעולמים. האם אלוקים רוצה שתישארו בממשלה? ולשם כך תכניסו לכבוד שכינתו פתח וחלקה לתנועת הרפורמים המסכנת את עם ישראל? או ריבון העולמים דורש מכם לקום בגב זקוף ולאיים באולטימטום בהפלת ממשלת ישראל!

עם ריבון העולמים אין משחקים. קומו עתה ללא חיפוש תירוצים, תעשו מה שהייתם צריכים לעשות מזמן,להילחם בשביל התורה ההלכה בשביל דור העתיד של כל עם ישראל.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. החרדים לא השתנו. רק השתנה דבר אחד… דרעי נכנס במקום ישי, וכל החורבן הגיע.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הטנזים והשבבניקים השסניקים לא קוראים מכתבים כאלה
  אצלם מרן הוא רק תירוץ הם מעריצים העארס העגל דרקי ותו לא שמביא להם כבוד ג'ובים וג'ובות לממן הסיגארים והויסקי והג'יפ והג'יפה שלהם
  דווקא מכתב זה משכנע אותי מאוד לא להצביע שס בכלל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אוקיי, רות יקרה, פעם הבאה במקום לשאול את גדו"י נתייעץ איתך. הרי את ולא הם דואגת להלכה. חזקי ואמצי!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב