דרעי ויו"ר מר"צ נגד לפיד: " מקפיץ את הכתבים הכלכלים בעיצומה של השבת"

אריה דרעי וזהבה גלאון ממר"צ תקפו עם צאת השבת את לפיד על קיום מסיבת העיתונאים בעיצומה של השבת הקדושה

עם צאת השבת מיהרו  החכי"ם החרדים להגיב כנגד קיום מסיבת העיתונאים של לפיד בעיצמה של השבת.

אריה דרעי הגיב בדף הפייסיבוק שלו כנגד לפיד וכתב:  אני מוצא את עצמי באופן נדיר מסכים עם עמיתתי יו״ר מרץ ח״כ זהבה גלאון, בכל הקשור לכינוס מסיבת העיתונאים של יאיר לפיד, בעיצומה של השבת.

הזלזול שמפגין השר לפיד בערכי היסוד היהודיים של מדינת ישראל, שמקדשת את יום השבת כיום המנוחה הרשמי שלה, הוא לחלוטין לא מקובל והוא בולט יותר כאשר הוא עושה זאת תוך הקפצת צוותי תקשורת רבים בעיצומו של יום המנוחה, בשביל עניינים לא נחוצים הסובלים דיחוי גם לימים אחרים.

"לא יתכן ששר בממשלת ישראל ירמוס בריש גלי את הערכים הללו, בפרט כאשר מדובר בעניינים שהוא עוסק בהם מתוקף תפקידו כשר האוצר של מדינת ישראל". כותב דרעי.

יו"ר מר"צ זהבה גלאון לא חסכה ביקורת וכתבה: "בזמן שאתם נהנים מיום המנוחה שלכם, שר האוצר, יאיר לפיד, החליט לשלוף מבתיהם באמצע השבת את כל הכתבים הכלכליים ולזמן אותם לחניה בכניסה לבית שלו בתל אביב כדי שישמעו אותו מקריא הודעה חסרת חשיבות שבה הוא מהלל את אישרור דירוג האשראי של ישראל על ידי חברת S&P. ההקראה ארכה בדיוק דקה וחצי, אבל זה בהחלט הספיק כדי להרוס את השבת של הצלמים והכתבים שנאלצו להגיע כדי לשמוע את מוצא פיו של כבוד שר האוצר", כתבה הערב (שבת) יו"ר מרצ, זהבה גלאון, בדף הפייסבוק שלה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.