דרעי מפתיע: "ויתרתי על משרד הפנים"(הקלטה)

דרעי במסר לנתניהו: "אני מוותר על תיק הפנים". כמו"כ הדגיש דרעי כי "שס לא תצטרף לממשלה ללא התנאים החברתיים"

יושב ראש ש"ס, אריה דרעי, העניק הבוקר ראיון ל'גלי צה"ל' והתייחס לנושאים שעל סדר היום, כשבמרכזם: המו"מ הקואליציוני והמחלוקות עם הליכוד.

במהלך הראיון הפתיע דרעי ואמר כי הוא מוותר על משרד הפנים "כדי למנוע זלות שפתיים". דרעי הסביר: "בשביל התיקון החברתי הייתי צריך לחזור למשרד הפנים. אבל אני קשוב גם לביקורת ציבורית ולא אכנס למשרד על רגל שמאל, אז אני לא נאבק על הפנים".

האזינו לראיון המלא

דרעי הדגיש כי ש"ס מתעקשת על הדגלים שהניפה בבחירות, בדגש על מע"מ אפס על מוצרי יסוד, שכר מינימום של 30 ש"ח לשעה וקידום הדיור הציבורי.

בענין השלל הפרסונלי אותו תקבל ש"ס אמר דרעי: "אנחנו נקבל שני שרים ושני סגני שרים, מועצת החכמים תתכנס ותקבע את החלוקה…אני מחפש כמה שפחות תפקידים יש לי גם לנהל את התנועה"

נציין כי על פי המסתמן צפוי דרעי לקבל תחת אחריותו את תיק הכלכלה, אולם בשלב זה המשא ומתן הקואליציוני בין ש"ס לליכוד נמצא בהקפאה.

מוקדם יותר השבוע הודיע דרעי כי עד שלא תתקבלנה דרישות מפלגתו בסוגיות המהותיות ובתוכן מע"מ 0 על מוצרי יסוד, לא ימשכו המגעים הקואליציוניים, מסר עליו חזר, כאמור, גם במהלך הראיון.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למר שלומי טוב איך אתה וכמוך לא מתבישים ישי בגד במרן זצוקל בגד בחכמי התורה 13 שנים נפל לא עשה דבר פגע באמונת חכמים מהשמים הראו ששס תנועה קדושה והרהג אריה דרעי צדיק מה אתה ושכמותך מבלבלים את המוח תלמדו להפסיד ותחזרו בתשובה

  צדק |
  הגב
 2. מרן ע"ה לא יסלח לך
  הלא זה בדיוק ממה שחששנו כולנו שבגלל הכתם שלך לא תצליח לעשות כלום ועדיף שתפעל מאחורי הקלעים
  זה מה שהציעו לך מרן ע"ה ולהבדיל בין חיים לחיים מרן הרב מזוז שליט"א אבל אתה רוצה שופוני יא נאס אני על המפה אני וכולם אפסים נו נו נו אתה מסכן
  אנו ממש מרחמים עליך פשוט הרסת את שס ואת עולם התורה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אני מציע בחירות חדשות ואז בע"ה אלי ישי ייכנס לכנסת ודרעי ייעלם מהמפה.

  שלומי טוב |
  הגב