דרעי וליברמן בשיחות סגורות: נצטרף רק לממשלה בראשות הימין(וידאו)

חלום המהפך נגוז? דרעי וליברמן מתרחקים מהרצוג, הליכוד מזנק בסקרים, ישי צולח את אחוז החסימה ומחזק את גוש הימין ובמחנה הציוני מותחים ביקורת על הקמפיין הכושל

חלום המהפך של 'המחנה הציוני' מתרחק: פרשן ערוץ 2, אמנון אברמוביץ', חשף באולפן שישי כי יו"ר ש"ס אריה דרעי ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, מצהירים כי יצטרפו רק לממשלה בראשות נתניהו והליכוד.

אם הם אכן יעמדו במילתם הרי שמדובר במכה של ממש לגוש השמאל בראשות 'המחנה הציוני', זאת לאור העובדה כי ש"ס ו'ישראל ביתנו' נספרו כחלק מהמפלגות שימליצו על הרצוג אחרי הבחירות אצל הנשיא.

ליברמן עצמו אמר בראיון ל'פגוש את העיתונות': "אנחנו חלק אינטגרלי מהמחנה הלאומי ונעשה הכל כדי שישאר בשלטון. אמרתי שאני לא פוסל איש, ישבתי בממשלות אחדות גם עם נתניהו וגם עם הרצוג. הם הרי ישבו שניהם ביחד באותה ממשלה, ישבתי גם עם דרעי וגפני. האישיות זה לא המהות, אותנו מעניין מה יהיו קווי היסוד של הממשלה".

יצוין, כי גם ללא ההצהרות המדוברות של ליברמן ודרעי, בסביבת נתניהו מרוצים מאוד מהמומנטום החיובי של הליכוד בשבועיים האחרונים. כפי שמלמדים הסקרים, הליכוד הרוויח מנדט ויותר מסאגת אוחנה בבית היהודי, כאשר במקביל גם שלל פרשיות מעון רה"מ לא פגעו בו, ואפילו הצליחו לחזק אותו.

בנוסף, ההתייצבות של אלי ישי מעל אחוז החסימה תורמת אף היא לשמחה במפלגת השלטון, היות שישי הצהיר לא פעם על מחויבותו להמליץ לנשיא על נתניהו.

במחנה הציוני כבר מותחים ביקורת על הקמפיין החיור של המפלגה, גורמים במפלגה מציינים כי עד כה מנהלי הקמפיין משחקים לידיים של נתניהו והליכוד בכך שהם נגררים לשיח הביטחוני והמדיני. כמו כן, טוענים הגורמים, על אנשי המפלגה להפסיק להתייחס לפרשיות שרה ומעון רה"מ, היות שהדבר הוכח כבלתי מועיל במקרה הטוב, ומזיק במקרה הרע.


ליברמן בפגוש את העיתונות. צפו בראיון המלא באדיבות רשת

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי תתחייב בכתב + מכתב התפטרות אם לא – לא בשיחות סגורות לא מחייבות

  עם ישראל לא דיביל |
  הגב
 2. הרב עובדיה זצ"ל כבר אמר את מה שאמר על אריה דרעי. אז מי אנחנו שנחלוק עליו?

  זה רשע גנב |
  הגב
 3. דרעי – מאוחר לקפוץ על מרכבת הניצחון. לפני חודש בכינר אתה וגפני אמרתם שתלכו עם השמאל. אז בבקשה לכו עם השמאל ואל תתחרטו.

  בוחר יחד |
  הגב
 4. לא מאמינים לשקרן שפרש שנה ופרששששששששששששש דרעי בגד במרן איים עליו בחייו לא בוחרים שס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. מישהו עוד מאמין למילה של ד-רע-י??

  נו, גם הבטיח לזאב שישאר, ומה קרה??

  רואה שבורחים לו מצביעים ימניים ליישי, למד לומר ימין…

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב