דרעי: "ימים לא פשוטים עוברים עלי ועל משפחתי"

יו"ר ש"ס: "אני ממשיך לעבוד ולסייר כרגיל, וכך אני מבקש ודורש מכם, אל תתעסקו בזה, הניחו למי שזה תפקידו" {איגרת לתומכיו}

בצל החקירות והשמועות, יו"ר ש"ס, אריה דרעי, מנסה לשדר עסקים כרגיל ופונה לתומכיו באיגרת מיוחדת בה הוא דורש מהם גם לנהוג כן.

"בוקר טוב, ושבוע טוב, חברים ושותפים יקרים. ימים לא פשוטים עוברים עלי ועל משפחתי, ואני יודע שגם לכם קשה, אין לי שום מושג על מה חוקרים, כמוכם אני ניזון מהתקשורת אולי קצת פחות מכם", פותח דרעי את את המכתב.

דרעי מוסיף: "הודעתי כבר שאשתף פעולה ואענה על כל מה שאתבקש. לא נפל דופי בכל פעולותי. אני ממשיך לעבוד ולסייר כרגיל, וכך אני מבקש ודורש מכם, אל תתעסקו בזה, הניחו למי שזה תפקידו.

בוידאו: פרשני חדשות 2 על החקירה נגד דרעי – באדיבות רשת

אנו ממשיכים בתנופה כולנו יחד עם כל מה שהתחלנו, לעזור לחלשים, לחזק את מוסדות החינוך והתרבות שלנו, לפתוח עוד מסגרות חינוך לאוכלוסיה הרחבה, לשמור על צביונה היהודי והערכי של מדינת ישראל, לחזק את הרבנות ובתי הדין. ובעיקר להיות הכתובת לכל פניות הציבור.

כמובן אני אוחז בנשק של אבותינו והוא להתפלל לפני בורא עולם, ולזכור שאין עוד מלבדו כפשוטו ממש, אין שום כח או רצון בעולם בלתי השם לבדו".

את מכתבו מסיים דרעי בדברים הבאים: "אחיי ואהוביי אני מודה לכם על התמיכה והעידוד ובעיקר על הגיבוי, זה לא דבר מובן מאליו, זה כוחה של תנועה תורנית שמקבלת מרות של חכמי ישראל, וזכות מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א , וברכתם ועצתם של מועצת החכמים שליט"א בראשות מרן ראש הישיבה שליטא תעמוד לנו וחפץ השם בידינו יצלח, יום טוב ובשורות טובות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.