דרעי ירד לאלעד וחנך את המטה בראשותו של צוריאל קריספל באלעד – צפו

 נחנך מטה הבחירות של ש"ס בראשות צוריאל קריספל באלעד בהשתתפות יו"ר תנועת ש"ס הרב אריה דרעי, חברי המועצה היוצאים והנכנסים.

בשעה שמרן נאבק על חיו  נערך טקס צנוע השבוע במטה המרכזי באלעד, נחנך מטה הבחירות המרכזי של תנועת ש"ס המתמודדת על ראשות העיר ועל ייצוגה במועצת העיר כסיעה הגדולה והדומיננטית בעיר, אשר תקבע את סדר היום בעשייה העירונית למען התושבים.

את המעמד פתח הרב צוריאל קריספל מועמד ש"ס לראשות העיר, אשר דיבר על תחושת השליחות למען תושבי העיר, ובירך את חברי מועצת העיר היוצאים והנכנסים על גודל האחריות בתפקידם, בשל העובדה החשובה שש"ס היא הסיעה הגדולה בעיר אשר תקבע את סדר היום בעשייה ברוכה למען תושבי העיר אלעד. הרב קריספל שיתף את ציבור הנוכחים בחוויות משנות עבודתו החל בהקמת העיר אלעד אשר ניצבה ב"ה לעיר ואם ולתפארת, ועמד בדבריו על גודל האתגרים החשובים הניצבים לפנינו בקדנציה הבאה מתוך דאגה לכלל תושבי העיר, ועל גודל האחריות המוטלת על כל אחד ואחד במערכת  הבחירות הקרובות, ועל החשיבות בהירתמותם של כל תושב ותושבת להצלחתה של המערכה, כדי למצות את המקסימום להאדרת כוחה של התנועה בעיר.

יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי ציין בראשית דבריו את העובדה שלאורך כל הדרך ביקש ודרש ממנו למנוע כל פיצול ומחלוקת בעיר, ובהוראתו של מרן פאר הדור הגרח"ע יוסף שליט"א הסכים לפשרות מרחיקות לכת ובלבד שלא להגיע למחלוקת, אך בסופו של יום היו כאלו שבחרו בכל זאת ללכת לפיצול, "ולכן היום כולנו חייבים להירתם למערכה, בהוראתו של מרן שליט"א לפעול ולהשפיע על כל אדם להצביע למען הרב צוריאל קריספל לראשות העיר ולרשימה המרכזית תנועת ש"ס, בכדי שיוכלו לדאוג לתושבי העיר אלעד". בהמשך דבריו שיבח דרעי את הרב צוריאל קריספל "איש עשייה עם קבלות, אדם שבנה את העיר אלעד ממש יש מאין ומאז שהייתה גבעות טרשים, זכה הרב צוריאל להיות המועמד האחרון שקיבל את ברכת מרן החמה בטרם אשפוזו. מרן הורה לי לקחת את אלעד באופן אישי, ולכן אני פה". דרעי חתם את דבריו בקריאה נרגשת לפעילים ולתושבי העיר "אל תהיו שאננים, כל אדם אומר לעצמו, ממילא יש רוב ספרדי בעיר ואנחנו ננצח, והשאננות יכולה להזיק, כי רק כח גדול וחזק בקדנציה הבאה – יתן לתושבים את החיוך והתקווה בחמש שנים הבאות".

את הכנס חתם יו"ר מטה הבחירות הארצי, ודיבר על ההרגשה בתקופה האחרונה בעיר, ההתעוררות העצומה בציבור בתמיכה במועמדותו של הרב צוריאל קריספל בראשות התנועה בעיר, ועל קהילות רבות התומכות במועמדותו כמו מפלגת התימנים בראשות ברק צברי שחתמה על תמיכה ברב קריספל, וקהילות נוספות.

לאחר מכן נשאו הנוכחים תפילה ומספר פרקי תהילים לרפואתו של מרן הגר"ע חיים יוסף שליט"א.

בכנס נכחו ראש העירייה היוצא הרב יצחק עידן, יו"ר מטה הבחירות הארצי של ש"ס חיים ביטון, יד ימינו של אריה דרעי יוסף חיים כלף. חברי רשימת ש"ס המועמדים למועצת העיר הקרובה, אליהו קרעי, אסף אגבלה, אבי דותן, אבי דיין, אברהם בורוכוב. וכן החברים היוצאים ר' אליהו פדידה ור' שמעון סוויסה, יו"ר ועדת הרבנים ר' מנחם שם טוב, ופעילים מכל המגזרים והקהילות בעיר.

קרדיט צילום: קובי שירה

KOB_5953 KOB_5966 KOB_5974 KOB_5998 KOB_6040

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לדעתי קריספל יכול לעשות כבר כינוס הפסד אין לו סיכוי הוא אותו בוגד מישראל פרוש פשוט פרוש בגד במרן עכשיו וקריספל לפני עשר שנה
    אבל בכל מקרה פרוש ראש העיר הבא;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    צביקה גליק |
    הגב