דרעי, ישי, ליצמן הצביעו: "מבחן לציבור החרדי" (תמונות)

ראשי המפלגות החרדיות השכימו הבוקר והצביעו בקלפיות, וגם יש להם מסר עבורכם

בזה אחר זה הגיעו השכימו הפוליטיקאים להצביע בבחירות,  יו"ר שס אריה דרעי הגיע להצביע הבוקר בשכונת הר נוף בירושלים.

דרעי הבטיח כי שס תהיה הפתעת הבחירות ותקבל הרבה יותר ממזה שחזו לה הסקרים,  "ש״ס היא מעל הסקרים והסוקרים, בכל מערכות הבחירות ליווה אותי מרן שכיתת את רגליו מעיר לעיר, ממושב למושב וקרא בקולו הברור להצביע אך ורק לתנועת ש״ס" אמר דרעי.

"מאחורי הפרגוד כשאנחנו לבד עם בוראנו נזכור שמרן, האבא של כולנו מסתכל עלינו מלמעלה ומבקש שנחזק אך ורק את תנועת ש״ס ונצביע למענה ולמען המטרות החשובות שלשמה קמה כתנועה. מרן הקפיד כל השנים להתפלל שחרית מוקדם בבוקר ולהצביע מיד כשהקלפיות נפתחות מבחינת ׳זריזין מקדימים למצוות׳, הצבעה לש״ס זו מצווה, כך פסק מרן וכך מועצת חכמי התורה תעשה. נתפלל סמוך לציון של מרן מחר בנץ החמה ומיד נלך כולנו לקיים את צוואתו של מרן ונצביע".

5-IMG_9603 6-IMG_9607

גם ח"כ יעקב ליצמן מיהדות התורה הצביע הבוקר (שלישי) בקלפי בשכונת עזרת תורה בירושלים. "הבחירות היום הן לא על הסכסוך הפלסטיני ולא על האיום האיראני. זה מבחן חברתי למדינה שלנו", אמר ליצמן. "האם נוכל לדאוג יום אחרי, לחלשים ולילדים ולנצח את יוקר המחיה, לשפר את הבריאות שלנו ולחזק הזהות היהודית כאן בישראל". ליצמן ציין עוד: "אני בטוח שהציבור יתגייס ויתמוך בנו ונוכל להחזיר את כל מה שעוללו לנו בשנתיים האחרונות, אני בטוח שנוכל להחזיר את כל הגזירות".

יו"ר יחד אלי ישי הצביע בקלפי בשכונת הר נוף בירושלים: "ההרגשה מצוינת. יש סחף גדול מאוד. אני קורא לכל פעיליי לנהוג בצורה מופתית ובאיפוק, ללכת בדרך ארץ". אמר ישי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.