דרעי לאן? הפרשנות של אבישי בן חיים

הפרשן אבישי בן חיים מנתח את החקירה מנקודת מבטו ומעריך "שלא נשמע כאן משהו חדש" של איזה סיפור שלא הכרנו ולא בדקנו. { פרשת דרעי}

יממה לאחר שהמשטרה החלה לחקור 3 מקורבים לדרעי, התמונה בפרשת דרעי השנייה הולכת ומתבהרת.

הפרשן אבישי בן חיים מנתח את החקירה מנקודת מבטו ומעריך "שלא נשמע כאן משהו חדש" של איזה סיפור שלא הכרנו ולא בדקנו בעבר ושלא יהיה פה פתאום איזה סיפור העברת כספים מעורר חלחלה, אם ההסברים של דרעי לא יספיקו, אז הולכים כאן למערכה משפטית של הסכמה על העובדות ומחלוקת על הפרשנות".

בן חיים מתייחס לאותם אנשים שמסנגרים על דרעי ואומרים שאין מצב שדרעי עשה משהו מושחת  בתור המומחה הכי גדול בארץ לענייני דרעי מאז שנת 1999 ומשוכנע שאין אף אחד שלמד אותו, את תפיסת עולמו ואת אורחותיו יותר ממני. "אני חושב שאריה דרעי הוא אחד האנשים הכי מוסריים, אידאליסטים וערכיים שפגשתי בחיי (וגם הכי מחוייב אימננטית לרעיון השוויון בין בני אדם, אבל זה לא קשור פה) ולכן אני לא מעלה בדעתי שהוא עשה משהו מושחת".

בן חיים טוען כי  דרעי טורח להסביר בממלכתיות למקורביו שאין פה שום רדיפה, ושכנראה מישהו בא למשטרה והביא חומר, ושהמשטרה פשוט עושה את תפקידה וחייבת לחקור ושהוא יילך לחקירה ויסביר על איזה נושא שלא יבקשו ושהכל יהיה בסדר, כי כמו שהם יודעים מעבודתם איתו הוא מקפיד מאד וזהיר מאד.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין לו ברירה בתוכי תוכו הוא יןדע היטב שיש אקדחים מעשנים.

    דובר |
    הגב
  2. תמיד בן חיים סינגר על מכלוף .טוב שלא אמר שדרעי בכלל לא ישב אף פעם במאסר

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב