דרעי לא מתרגש: "המועצת הורתה לנו להישאר בקואליציה"

בישיבת הסיעה התייחס יו"ר שס למשבר שמבחינתו לא היה ואמר: "הקואליציה הזו היא הטובה ביותר בשביל המגזר החרדי, חוק המרכולים יעבור" – צפו

במהלך ישיבת הסיעה השבועית של ש"ס בכנסת התייחס היו"ר אריה דרעי למשבר הרכבות והסביר כי קיבל הוראה ממועצת גדולי התורה להשאר בקואליציה.

"‏יש לנו הסכם עם כל מרכיבי הקואליציה, גם אלה שהצטרפו (ליברמן) שאנחנו מחוייבים לסטטוס קוו. אנחנו לא ביקשנו כלום, רק דברים שבית המשפט שינה. יש לי ביקורת קשה על התנהלות הקואליציה. אנחנו כפופים למועצת, אני בקשר יומיומי עם נשיא המועצת", אמר דרעי בפתח הישיבה.

דרעי הוסיף "‏הנחית מועצת חכמי התורה היא ברורה: זו הקואליציה הכי טובה לנו וצריך לעשות הכל כדי שהיא תמלא את ימיה".

‏"אם זו הייתה הקואליציה שהייתה לפני 3 שנים, לא היינו נאבקים על עבודות במסילת הרכבת, אלא על הרכבת עצמה שנוסעת בשבת", אמר דרעי.

‏"אנחנו לא סוגרים חנויות שכבר פתוחות ולא עושים רטרואקטיבי. רק שומרים על הסטטוס קוו. ‏לכל אחד יש את רבותיו ואני לא מבקר אף אחד אבל שלא יבואו בביקורת עלינו, לנו יש את המועצת".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בדיחה! רק דרעי מחליט

  מה הבדיחה הזאת… כאילו הוא שואל מישהו הפושע הזה.
  עושה רק מה שבא לו.
  ביזיון!!!!

  שונא את משפיל הרבנים |
  הגב
 2. מכלוף. חכם שלום הוא לא רב דתי לייט!!!!

  מה אתה משקר בשמו חכם שלום מסכים מרכולים??? מסכים כדורגל?? אתה הזוי? או משוגע???

  שמחה מימרן |
  הגב
 3. דרעי ממשיך לעשות מחכם שלום צחוק

  ודאי לא חכם שלום! אבל דרעי רועד מבחירות כי אחוז החסימה קורה לו והוא מפיל על חכם שלום דברים שלא מציאותיים! {גם אם עכשיו או בימים הקרובים דרעי ידאג שחכם שלום יגיד אריה חכם אריה יודע מה עושים} אני לא קונה את שיקרי דרעי

  אין רב בעולם שיתיר כדורגל בשבת ומרכולים! |
  הגב