דרעי לגואטה: "טוב שהגבת לגפני"

יו"ר ש"ס זימן ללשכתו את הח"כ הטרי וגיבה אותו תוך שהוא מדגיש כי אין לקרוע את החבל מול גפני לחלוטין – כך חושף הפרשן אבי בלום {גיבוי מהיו"ר}

גיבוי מלמעלה: בעקבות הסערה שחולל בתחילת השבוע הח"כ הטרי של ש"ס, יגאל גואטה, שפירסם פוסט חריף נגד יו"ר 'דגל התורה', ח"כ משה שפני, זוכה הח"כ הצבעוני לגיבוי מיו"ר ש"ס ושר הפנים, אריה דרעי.

הפרשן הפוליטי אבי בלום חושף בטורו השבועי ב'קו עיתונות דתית' כי דרעי זימן את גואטה ללשכתו והודה לו על הדברים. ע"פ הדיווח, דרעי אמר לגואטה כי "אסור לקרוע את החבל עם גפני עד הסוף, אנחנו חייבים להמשיך לעבוד הלאה".

דרעי הוסיף: "להגיב היה צריך וטוב שהדבר נעשה. המסר הועבר בצורה ברורה".

כזכור, בתחילת השבוע יצא גואטה למתקפה חריפה נגד יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני בעקבות דברים שאמר בשבת גיבוש של 'איחוד הצלה' אז עקץ את דרעי כשאמר: "ביבי ודרעי רבים על קרדיט בזמן שאני מעביר מיליונים לישיבות". גואטה תקף: "יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

ישראל גליס תוקף את גואטה. האזינו

בדף הפייסבוק שלו כתב גואטה: "ידידי היקר והמוערך משה גפני! צר לי מאד שבסופו של יום אתה הרודף הגדול אחר הקרדיט, עד כדי כך שבשבת של איחוד הצלה, במקום לדבר בשבחו של האירגון ובמסירות הנפש של מתנדביו, אתה מדבר בשבח עצמך".

גואטה הוסיף לתקוף: "ע"פ דברי קודשו של מרן הרב שך זצ"ל יש לך כרגע לפחות עוד עשר שנים של עשיה כדי להדביק 40 שנה שלא עשיתם מה שאריה דרעי עשה".

"ועכשיו שדרעי חילק בתוך חודש מיליארד שקל לשכבות החלשות, גם אם תרכוש נעלי ספורט של אדידס ותרוץ אחריו בכל הכוח בחיים לא תשיג את אריה דרעי עם כל התקשורת והיחצנים שלך".

"גפני, עד שאתה זז אנחנו מתחילים לספור 40 שנה בפעם השניה. ולסיום, שאפו לאריה דרעי הי"ו שקיים את החוק הנורבגי מה שעדיין אצלכם מתמהמה, כנראה מהפחד למי ילך הקרדיט".

הדברים עוררו סערה תקשורתית גדולה כשהיו מי שהאשימו את הח"כ הטרי בפופוליזם, תסכול ורדיפת כותרות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מילים כדורבנות אם זאת צריך להזכיר שכולכם
    הח'כ האשכנזים והספרדים דואגים לרפד את עצמכם ואת סביבתכם
    יפה מאד משך השנים של עשייה פוליטית "נטולת רווחים אישיים".

    סוסו |
    הגב