דרעי לחש לכץ: "כמה מזל יש לביבי – לא ייאמן"

על רקע פרשת השופטת המסמסת – בתיעוד שפורסם בערוץ הכנסת נראה דרעי כשהוא לוחש לשר ישראל כץ "כמה מזל יש לביבי לא ייאמן". צפו

ב'ערוץ הכנסת' נחשף כעת תיעוד ממסיבת יום ההולדת של אריה דרעי שנערכה בצהרים בסיעת שס בכנסת. בתיעוד נראה דרעי כשהוא לוחש לשר ישראל כץ "כמה מזל יש לביבי לא ייאמן". כץ לחש בחזרה לשר: "אני יצאתי להגן עליו במוצאי שבת", "גם אני גיביתי אותו". השר ישראל כץ: אני יכול להגיד כמה דברים בשבחך?
השר אריה דרעי (בהתלהבות יתר): כן בקשה עכשיו. ר' ישראל בכבוד.

הדברים נאמרים ככל הנראה בשל חשיפת פרשת המסרונים בו התכתבה השופטת עם חוקר רשות המיסים, מה שהוציא את האוויר מהמפרשים של פרשת 4.000. ביבי עצמו נראה מחוייך מאוד בישיבה ובירך את השר דרעי.

צפו

רה״מ נתניהו הגיע אף הוא לישיבת שס ופירגן לדרעי – ״אני זוכר את השר דרעי ב-96, צעיר שחרחר כבר אז היה שר שהתנהל כותיק ושולט. מאז שום דבר לא השתנה. עצתו תמיד שקולה ונבונה״, אמר רה"מ

דרעי פירגן גם לביבי: "אני מחזק את ידי ראש הממשלה, הוא עשה תהפוכות, אני זוכר שביבי הגיע אלי כח"כ צעיר למשרד הפנים וסיפר לי שהוא חזר מהאום כשגרירי וביקש טיפים כיצד להתנהל כח"כ, בסופו של דבר התלמיד עלה על רבו אלף מונים".

השר כץ שיבח את דרעי במהלך המסיבה, "אני רוצה לגלות לכם סוד מהקבינט", אמר כץ "השר דרעי הוא חבר הקבינט הרציני ביותר שיש. אני מדבר על דעת כל ראשי הבטחון הבכירים. בהבנה ובאחריות בנושאים הכי רגישים שיש".

לישיבה הגיעו השרים: כץ, השר לווין, יואב גלנט, משה כחלון, ח"כ הרצוג וח"כ יואב קיש.

השר גלנט בישיבת סיעת שס: אם יש מישהו שאפשר ללמוד ממנו בממשלה הזו ובקבינט זה אריה דרעי, כי אצלו דרך ארץ קדמה לתורה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היהפוך כושי עורו?

  מה קרה שהתחלתם לפרגן לדרעי?
  צבי עמאר לא משלם יותר?
  יש עיכוב במשכורת?

  קובי |
  הגב