דרעי: "ליברמן יהיה שר ביטחון טוב" (וידאו)

יו״ר שס ושר הפנים, אריה דרעי, עידכן היום בישיבת הסיעה על ההסכם הקואליציוני המסתמן עם סיעת ישראל ביתנו וצירופה לממשלה.{ חוזר לכנסת}

בצל החקירה כנגדו , דרעי חוזר לעסקים: יו״ר שס ושר הפנים, אריה דרעי, עידכן היום בישיבת הסיעה על ההסכם הקואליציוני המסתמן עם סיעת ישראל ביתנו ואמר: ״אני מעדיף ממשלה רחבה יותר ואני מקווה שהיום המשא ומתן יגמר. יש לסיים את העניין במהרה ולהתחיל לעבוד, כיוון שיש משימות רבות העומדות לפתחנו״.

שר הפנים התייחס למגעים על נושאי דת ומדינה: ״דאגנו לכך שכל נושא הקשור לסטטוס קוו או לקווי היסוד לא יעלה לדיון. הוסכם שכל חקיקה או יוזמה הקשור לדת ומדינה תחייב הסכמה של כל מרכיבי הקואליציה. הדבר נעשה, בראש ובראשונה, מתוך רצון לייצב את הממשלה ולאפשר לה להשלים את ימיה״.

דרעי גם סיפר כי הציעו לש״ס את ועדת הפנים תמורת ועדת החינוך אך ש״ס השיבה בשלילה, כיוון שנושא החינוך הוא חשוב מכדי לוותר עליו״.

״אני מצטער על עזיבתו של משה יעלון את הממשלה. קראתי לו להישאר אך לצערי הוא בחר להתפטר. יעלון מילא את תפקיד שר הביטחון במקצועיות ואחריות, ראיתי בו שותף אמיתי, עבדתי איתו בישיבות הקבינט וצר לי על עזיבתו.

ולכל החוששים אני אומר: שר הביטחון המיועד אביגדור ליברמן יהיה שר ביטחון טוב, אחראי ומקצועי. הממשלה הזאת תמשיך עד סוף הקדנציה ואין לי ספק שהממשלה הזאת תעשה מה שטוב לעם ישראל ותאחה את הקרעים שאנו רואים בעם״.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "יהיה שר בטחון טוב" שיעזור לנוכלוף דרעקי להפיל את ביבי.

    כרגע נוכלוף דרעקי לחוץ מהחקירות משטרה על השחיתות הרבה האופפת אותו ואת חבריו לפשע ויודע שלא בטוח שזה יצליח.

    לכן נוכלוף דרעקי הפושע האכזר והמושחת לא מבזבז זמן, אכול וחטוף כי מחר הולכים לכלא….

    אשר יאסר מדינה |
    הגב