בדיקה משטרתית בעניינו של אריה דרעי

היועץ המשפטי לממשלה מדגיש כי לפי שעה מדובר בבדיקה ולא בחקירה. "אענה על כל שאלה", צייץ דרעי בחשבון הטוויטר שלו {דרמה}

הותר לפרסום כי נפתחה בדיקה בעניינים הקשורים ליו"ר ש"ס השר אריה דרעי. מוקדם יותר דווח כי אישיות פוליטית בכירה ואדם נוסף הקרוב אליה עומדים במרכזה של פרשת שחיתות חדשה, אשר צפוייה להתפוצץ בימים הקרובים, כך דווח בערוץ 2. שמו של הפוליטיקאי נאסר תחילה לפרסום.

"פניתי הערב ליועמ"ש ודרשתי להסיר את צו איסור הפרסום ככל שהוא נוגע אלי. הודעתי כי אני עומד לרשות כל גורמי החקירה ואענה על כל שאלה שאדרש", צייץ דרעי בחשבון הטוויטר שלו.

כאמור, מוקדם יותר חשף עמית סגל ב'ערוץ 2' כי אישיות פוליטית בכירה עומדת לכאורה במרכז פרשת שחיתות חדשה. פרטי הפרשה צפויים להתברר בימים הקרובים.

פרשות מהסוג הזה מגיעות בדרך כלל במהרה לשולחנו של היועץ המשפטי לממשלה. במקרה של היועץ המשפטי הנוכחי, אביחי מנדלבליט, יהיה זה המבחן המשמעותי הראשון שלו.

בערוץ 2 פנו ללשכת דרעי משם נמסר שאין לו מושג במה מדובר. בשלב זה אין יכולת להרחיב בפרטי הפרשה. נכון לעכשיו, בשל סיבות משפטיות, ניתן לפרסם את שמו של הפוליטיקאי אך מלבד זאת אין פרטים נוספים שהותרו לפרסום.

ב'הארץ' דווח כי במידה ואחת הפרשות תהפוך לחקירה גלויה, ותבשיל לכדי העמדה לדין של אחד משני הפוליטיקאים, יהיו לכך השלכות לא מבוטלות על המערכת הפוליטית. יש לציין כי שתי הפרשות החלו להיבדק לאחר הבחירות לכנסת שהתקיימו במארס אשתקד.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מרן זעק : זה לא רשע????? גנב לוקח שוחד !!………… יש לי אדם ישר מה שאני אומר לו עושה רבי אליהו ישי למה להחליף אותו??? דרעי גנב עצמאי לא שומע לי ולא ישמע כמה ציער את אמא לא אחזיר אותו

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. אלוקים לא נשאר חייב ומטפל בו על רמיסת הספרדים ופילוגם

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב