דרעי מגיב לישי: אחרי הקלטות הוא נזכר להתפייס?

לאחר שאלי ישי הציע במכתב מיוחד פיוס עם אריה דרעי ולהניח מאחור את כל המשקעים מאחוריהם, התגובה של דרעי לא איחרה לבוא

לאחר שאלי ישי הציע במכתב מיוחד פיוס עם אריה דרעי ולהניח מאחור את כל המשקעים מאחוריהם, התגובה של דרעי לא איחרה לבוא.
בראיון ברשת ב' התייחס דרעי לרעיון הפיוס ואומר כי "אני לא מתייחס למכתב שקיבלתי היום מהשליח במעטפה שחורה. חבל שאני בכיתי והתחננתי לשיתוף פעולה זה לא נענה, מה יצא לנו מזה? גם אם יעברו את אחוז החסימה, מה ייצא להם מזה? הרי ברוך מרזל ייפרד מהם. אחרי מערכת בחירות כל כך קשה, עם איומים שלו, קלטות, ועכשיו בקו הסיום הוא רוצה להתפייס? עייפתי מספינים.
דרעי המשיך לתקוף "לא אני ישבתי בממשלות עם אהוד ברק, שכמעט החזיר את הגולן, עם אולמרט, שניהל משא ומתן על ירושלים. מי שהחזיר אלפי מחבלים זה לא הייתי אני. עכשיו פתאום הכל השתנה? הרי תמיד יש את חכמי התורה. אז עד עכשיו זה היה טוב? להיות עם אריה דרעי זה לא טוב?", אמר דרעי.

יו"ר מפלגת יחד אלי ישי כתב מכתב ליו"ר מפלגת ש"ס אריה דרעי. "הגיעה השעה לשלב ידיים ולסיים את המחלוקות", קרא ישי לדרעי.

"תקופה לא פשוטה עברה עלינו", כותב ישי, "תקופה של מערכת בחירות סוערת ותוססת, אך עיניי יביטו אל היום שלאחר הבחירות, עת נצטרך כולנו לשלב זרועות ולהילחם נגד הגזירות שנגזרו על עולם התורה והיהדות, להעביר חוקים לטובת המשפחות הרעבות ולסייע לחלשים שבחברה".

"אני קורא לך כעמית עבודה לשעבר, כמי שלזכותנו עשרות חוקים המיטיבים עם המשפחות החלשות, אלפי תלמודי תורה, ישיבות ומקוואות ואין סוף זכויות – הבה ונאחד כוחות לקראת יום הבחירות", ציין ישי.

"לא ישנו המאבקים שהיו לפני הבחירות, אלא מספר הנציגים שירימו את ידם נגד הגזירות", טען ישי במכתבו. "או אז, נעמוד כולנו, המפלגות המייצגות את ציבור שומרי התורה והחרדים לדבר ה' ונהיה כולנו כאגרוף חזק נגדן".

ישי הסביר מדוע בחר להעביר מסר של פיוס לדרעי. "פניתי באופן אישי, רגע לפני פתיחת הקלפיות, למען האינטרס המשותף של כל הציבור האמוני, חיזוק עולם התורה וסיוע לחלשים".

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רק אנשים רפי שכל חסרי מעש וממורמרים יכולים להאמין לישי הערמומי רק לפני שבוע שמענו אותו מאייים בקלטות ושאר ירקות דרעי הצדיק עשה הכל לשלום !!!! ועכשיו ישי חדל האישים מריח את ריח הכישלון ומחפש לרדת מהעץ
  צא טמא!!!!

  מיכל |
  הגב
 2. דרעי יא זבל אל תתפייס עם ישי תתפייס עם דאעש אבומזן זועבי אלה חבריך שתלך כפרה על רבי אליהו ישי שליט"א אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. דבריו של אריה דרעי דברי אמת וניכרים המוציא מחבירו עליו הראייה, ובפרט שכל גדולי וחכמי הספרדים מעידים על כך

  יענקל |
  הגב
 4. דרעי העלוב לא יודע מה זה פיוס העבריין חי ממלחמות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב