דרעי מגיב לראשונה על הבצל וחיקוי הנגידה (הקלטה)

אריה דרעי מגיב לראשונה לתקרית הבצל שפורסם בערוץ 2 בתוכנית 'אנשים', והראיון של החקיין עם הנגידה פלוג. האזינו {"שפכנו נהרות של דמעות"}

אריה דרעי מגיב לראשונה לתקרית הבצל והראיון עם הנגידה פלוג: בריאיון לרדיו "קול חי" אמר הערב (רביעי) שר הפנים כי "הרבה מטעים של בצלים לא יכילו את הדמעות שהזלנו על מרן. רצו שייראה יותר טבעי ויותר מרגש. לא ראיתי בזה בעיה".

דרעי עקץ: "הרבה מטעים של בצלים לא יכילו את את הדמעות שהזלנו על מרן. קראו לי לצילום תשדיר בחירות בשעה 12 בלילה, אחרי יום עמוס וארוך. הבמאי שם אומר לי שכדי שהקליפ על השיר החדש יראה יותר טוב הוא רוצה לראות דמעות, וזה לא עובד על אוטמט, אבל רצו שייראה יותר טבעי ויותר מרגש. לא ראיתי בזה בעיה, וגם עכשיו אני לא רואה בזה בעיה.

על החיקוי המוצלח של אלעד כהן ויהודה שוקרון בטובים השניים עם הנגידה קרנית פלוג אמר דרעי: "הם עושים את זה בכשרון וחן גדול, רה"מ והשרים מאוד נהנו מהחיקוי, כי זה נשמע יותר טוב מאריה דרעי".

האזינו

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. במקום לענות לענין רק סוטים מהנושא כך בנצור וגואטה. הישגים דירות שכר מינימום שקל פחות בתחבורה בלה בלה מה עם רפורמים בכותל חילולי שבת בירושלים כמה נציגי שס בעיריות שדרות ירושלים צפת ועוד שהם פליליסטים הא?……

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ממשיך לבזות את מרן .בוש והכלם אנחנו כבר לא עדר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. שותה בירה, ומחייך מאוזן לאוזן, ואומר שהיה עצוב. מי עוד מאמין למילה אחת של השקרן הזה.

  תלמיד מרן |
  הגב