"בדרך לאלעד הוא ייתקל בגרעין ההתנגדות של יחד"

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי הטיל פצצה בישיבת הסיעה בכל הנוגע לבחירות המוניציפאליות כאשר הצהיר כי שס תתמודד על ראשות הערים בית שמש ואלעד. במציאות זה לא יהיה קל. מבדיקת 'אקטואליק' עולה כי דרעי לא לוקח בחשבון את המעומדים שיחד תריץ באותם ערים

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי הטיל פצצה בישיבת הסיעה בכל הנוגע לבחירות המוניציפאליות: אם עד כה היה נראה שדגל הולכת לקחת את הבחירות בהליכה, דרעי הבטיח כי שס תרוץ לראשות העיר בבית שמש ובאלעד. מבדיקת אקטואליק עולה כי דרעי לא לוקח בחשבון את המעומדים שתריץ יחד באותם ערים.

"בבית שמש – ראש העיר שלנו משה אבוטבול, מצליח לפתח ולשגשג את העיר. הוא צריך להמשיך בתפקידו ואנחנו נתמוך בו בכל הכוח". אמר דרעי. " אין עוד ראש עיר שנותן כל כך הרבה סמכויות ותפקידים לכל המפלגות ומכבד את כולם. כולנו זוכרים כיצד כולנו התגייסנו למענו ופעלנו יחד ימים ולילות למען הצלחתו. אבוטבול ימשיך בתפקידו" הוא הבטיח.

בפועל, גורמים ביחד אומרים לנו כי יחד תתמודד על מקום במועצת העיר. אך היחסים בין אבוטבול לבין ישי "תקינים" ונראה כי יחד לא תעמוד בדרכו של ראש העיר.

דרעי החל למנות בפני חברי הסיעה כיצד ינהגו ביתר הרשויות המקומיות. "בעמנואל – רוב הציבור, תושבי המקום נמנים על אנשינו, וגם בבחירות הקרובות מועמד ש"ס ימשיך להוביל ולהצעיד אותה קדימה". ושם דרעי אומר רוב הציבור, תושבי המקום נמנים על אנשינו, וגם בבחירות הקרובות מועמד ש"ס ימשיך להוביל ולהצעיד אותה קדימה".

הכל טוב ויפה, אך מבדיקת אקטואליק עולה, כי יחד קיבלה בעיר רק מאתיים קול פחות מש"ס.

הפתעה לא פחות קטנה היא הצהרתו של דרעי ששס הולכת להתמודד בעיר אלעד, שם מכהן ראש העיר פרוש כראש העיר, "באלעד – "רוב תושבי העיר נמנים על הציבור הספרדי, ציבור בני התורה. ראשות העיר שייכת לתנועת ש"ס. נלכד את כל הכוחות ונצליח בעז"ה לעמוד במשימה", אמר דרעי.

בפועל הוא עלול להיתקל במוקש לא קטן. מבדיקת אקטואליק עולה כי מפלגת יחד לא הולכת לעשות חיים קלים למועמד של שס בעיר, וזה אחרי שיחד קיבלה בעיר מעל אלפיים קולות, ומתכננת להריץ את מפלגת יחד למועצת העיר, שתקבל לפי הערכות כשני מנדטים. רוב הסיכויים שאלי ישי יתמוך בפרוש. רוצים הוכחה? רק לפני חודש מרן ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מזוז הגיע לחנוכת מבנה של המוסדות. פרוש קיבל שם כבוד מלכים.

לגבי נתיבות, אריה דרעי הבטיח בישיבת הסיעה: "מחר אני בסיור מקיף בכל המוסדות בעיר. המטרה שלפנינו ללכד את כלל הציבור הספרדי. נגדיל את הכוח החרדי בעיר".

במציאות, אריה דרעי ינסה להגיע לשלום עם משפחת רבני אברגל אבל כפי שדיווחנו כאן לפני כשבועיים רבני המשפחה ונציגה הרב יעקב מעלימי לא עושים צעד ללא התייעצות עם מרן ראש הישיבה הרב מאיר מזוז ואם ירוצו זה יהיה בשיטת הריצרץ שעליו מדבר מנהיגה הרוחני של יחד הרב מאיר מזוז.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. באלעד אלפים עורקים משס ויבחרו באלי ישי

  כל ספרדי באלעד אומר שיבחר יחד

  אלעדי |
  הגב
  • אין לדרעי מושג מה קורה באלעד הוא שם דחליל בדמות קריספל וחושב שאנחנו מטומטמים להצביע לו

   כמה חבל שכך הלכה לה תהילת עולם

   אלעדי |
   הגב